Skip to main content
Klienci, którzy decydują się na SEO copywriting Bielsko Biała zwykle potrzebują treści na swoje strony internetowe, które będą dobrze zoptymalizowane, dostosowane do wytycznych wyszukiwarek internetowych oraz poprawne merytorycznie i stylistycznie. To zarówno opisy firmy, jak i kategorii, produktów czy usług, ale też wpisy na blog, do aktualności czy social mediów. Z mojej strony mogę zagwarantować treści unikalne, dostosowane pod względem ilości znaków do potrzeb, uzupełnione o frazy kluczowe, łatwe i przyjemne w odbiorze, a przy tym napisane językiem dostosowanym do grupy odbiorców.
Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie”

SEO Copywriter
z Bielska Białej

Zapytaj o ofertę

SEO copywriting Bielsko-Biała zlecony firmie PiotrPolok.pl to pewność, że otrzymasz dopracowane teksty w ustalonym terminie. Na początku naszej współpracy poproszę Cię o uzupełnienie briefu, dzięki któremu lepiej poznam Twoją firmę, a także potrzeby i oczekiwania. Na tej podstawie ustalimy zakres działań i przedstawię Ci ofertę oraz zaproponuję najlepsze rozwiązania. Możesz zdecydować się na doraźną pomoc, jak i współpracę okresową lub długofalową.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter SEO
  Bielsko Biała

  Zapytaj o ofertę

  Zastanawiasz się, w czym może pomóc Ci copywriter SEO Bielsko Biała? To nie tylko teksty pisane pod wyszukiwarkę, nasycone frazami i odpowiednim linkowaniem. Oferuję pomoc przy w marketingu treści, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż, poprawisz rozpoznawalność, zbudujesz pozycję marki i osiągniesz cele biznesowe. Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych od lat, a do tego pracuję z tekstem w różnych formatach, dostarczając Klientom treści, których potrzebują.

  Jakie teksty mogę dla Ciebie napisać?

  • Opisy na stronę www
  • Opisy produktów do sklepu internetowego
  • Teksty do katalogów, broszur, folderów, ulotek
  • Hasła reklamowe
  • Artykuły na blog (branżowe, lifestyle)
  • Teksty na zaplecza
  • Artykuły sponsorowane i wizerunkowe do publikacji w sieci i w prasie
  • Wpisy do social mediów
  • FAQ, poradniki, instrukcje
  • Treści do kampanii reklamowych w różnych formatach
  • Mailing, newsletter i wiele innych

  Copywriting SEO
  Bielsko Biała

  Zapytaj o ofertę

  Czy copywriting SEO Bielsko-Biała to teksty pisane pod wytyczne wyszukiwarki? Nie. To teksty użyteczne z punktu widzenia odbiorców, a jednocześnie przyjazne wyszukiwarce. Teksty SEO powinny być zoptymalizowane, właściwie nasycone frazami i z dobrym linkowaniem, ale jednocześnie unikalne, niosące wartość merytoryczną i realizujące określone cele (np. informacja o produkcie, poradnik zakupowy, budowanie wizerunku przedsiębiorstwa, prezentacja zespołu, portfolio itd.).

   

  Copywriting SEO Bielsko-Biała to nie wszystko, co mogę Ci zaoferować. Decydując się na współpracę zyskasz znacznie więcej:

  • doradztwo marketingowe,
  • pomoc przy tworzeniu kreatywnych kampanii reklamowych,
  • prowadzenie Fanpage i angażujące treści do publikacji w social mediach,
  • redakcję i korektę treści przez siebie dostarczonych,
  • pomoc w tworzeniu strategii marketingowej, określeniu grupy docelowej i stworzenia spójnego języka komunikacji.

  Masz inne potrzeby i oczekiwania? Jako specjalista ds. marketingu internetowego współpracuję z grafikami komputerowymi, programistami i innymi osobami, które pomogą zadbać o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz jej rozwój. Powiedz, czego potrzebujesz, a ja powiem, jak mogę Ci pomóc i przedstawię ofertę.

  SEO copywriter
  w Bielsku Białej

  Zapytaj o ofertę

  Wieloletnie doświadczenie jako SEO copywriter w Bielsku Białej i innych miastach zaowocowało licznymi współpracami długoterminowymi firmy PiotrPolok.pl z przedsiębiorstwami z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, beauty czy odzieżowej. Realizuję również zlecenia doraźne, dostosowane do bieżących potrzeb Zleceniodawców. Potrzebujesz pomocy na cito przy kampanii reklamowej? A może chcesz uaktualnić ofertę na swojej stronie czy stworzyć treści budujące wizerunek Twojej firmy do publikacji na stronach zewnętrznych? Zapraszam do kontaktu! Dysponuję zespołem doświadczonych copywriterów, który dba o jakościowe treści bez względu na tematykę.

  Działam zarówno w województwie śląskim, jak i na terenie całego kraju. Sprawdź moją ofertę dla innych miast – m.in. SEO copywriting Poznań, SEO copywriting Gdańsk, SEO copywriting Warszawa. Masz pytania? Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń: 503 770 447.

  Na blogu