fbpx

Konsultacje

Potrzebujesz wsparcia w działaniach marketingowych? Chcesz zlecić redakcję i korektę tekstu? Nie wiesz, na co zwrócić uwagę przy tworzeniu strategii dla nowego projektu? Jestem do dyspozycji. Napisz, jak mogę pomóc.

Zapytaj o ofertę

Konsultacje copywriting

Kompleksowe konsultacje dotyczące copywritingu, w trakcie których omówimy, co będzie istotne dla nowopowstałego tekstu lub co należy zmienić w treści, jaka powstała. Podpowiem, czy przygotowany przez. Ciebie tekst jest zoptymalizowany pod wyszukiwarkę, co warto dodać, a co usunąć i jaka jest alternatywa.

Konsultacje marketingowe

Masz w głowie pomysł, który chcesz zrealizować, ale potrzebujesz kilku wskazówek? Nie wiesz, czy dobrane przez Ciebie grupy słów kluczowych są wystarczające? Jak powinna wyglądać sekcja blogowa i opisy konkretnych podstron? Z chęcią podpowiem odpowiednie rozwiązanie.

Wsparcie w działaniach

Prowadzisz kilka projektów i potrzebujesz dodatkowych rąk do pracy? Chcesz przeprowadzić szeroki keyword research, dobrać tematy albo zlecić proofreading gotowych treści? Szukasz ogólnego wsparcia w projektach SEO? Zapraszam.