Skip to main content

Tworzymy strony internetowe dla sklepów online (e-commerce), rozbudowane strony usługowe oraz landingpages. Stawiamy na to, by odpowiadały one intencji użytkownika i były zgodne z wytycznymi wyszukiwarki Google.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Tworzenie stron
internetowych

Zapytaj o ofertę

Oferowane przez nas strony internetowe są responsywne. Oznacza to, że dopasowane są do standardowych komputerów (desktop), jak i telefonów komórkowych, tabletów i innych urządzeń mobilnych (mobile). Wykonujemy strony internetowe na szablonach oraz według projektu graficznego.

W przypadku pracy na szablonie pracujemy w oparciu o silnik WordPress, a przy tworzeniu sklepów wspieramy się wtyczką WooCommerce. Pracując projektowo, ustalamy z klientem, co będzie dla niego najbardziej korzystne i dlaczego warto postawić na konkretne rozwiązanie.

Tworząc stronę w oparciu o szablon, potrzebujemy na jej wykonanie od 20 do 25 dni roboczych, natomiast w pracy projektowej od 25 do 40 dni roboczych. O różnicy między pracą na szablonie, a pracą na projekcie przeczytasz w artykule „Ile czasu i pieniędzy kosztuje strona internetowa?” na blogu PiotrPolok.pl

Zaufali nam

Zapisz się do newslettera

  Strony WWW

  Zapytaj o ofertę

  Wszelkie prace poprzedzamy zebraniem informacji oraz briefem marketingowym, dzięki któremu rozumiemy potrzeby zamawiającego i już na tym etapie możemy przygotować kilka propozycji wyglądu strony internetowej.

  Wykonując strony www dbamy o to, by każdy oddany przez nas projekt był przygotowany pod działania związane z pozycjonowaniem (SEO). Dzięki temu, klient zyskuje grunt pod działania marketingowe w internecie – niezależnie od tego czy podejmie współpracę z nami, czy inną agencją reklamową.

  Projektowanie stron
  internetowych

  Zapytaj o ofertę

  Projektowanie stron www to bardziej złożony proces niż działanie na gotowym szablonie. Całą pracę zaczynamy od spotkania i poznania założeń klienta. Przedstawiamy nasze pomysły oraz wskazujemy, czego potrzebujemy od zamawiającego. Pracujemy etapami, dlatego wymagamy od klienta zaangażowania w projekt. Po akceptacji jednego etapu, rozpoczynamy kolejny.

  Kompleksowo podchodzimy do tematu projektowania stron internetowych i zwracamy uwagę między innymi na to, jak będzie prowadzona sprzedaż, czy będą potrzebne integracje z kurierami oraz płatność online. Proponujemy dodatkowe funkcje marketingowe, np. kupony rabatowe.

  Tworzenie stron www
  z PiotrPolok.pl

  Zapytaj o ofertę

  Przy tworzeniu stron pracujemy na materiałach dostarczonych przez klienta. Możemy też zaproponować kompleksowe działanie przy tworzeniu treści lub grafik i przygotowaniu kampanii reklamowej po wdrożeniu strony. W ofercie dostępne są usługi:

  Posłuchaj odcinka podcastu o tworzeniu stron internetowych:

  Potrzebujesz strony internetowej dla sklepu lub firmy usługowej? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz „Zapytaj o ofertę”, zakładkę kontakt lub bezpośrednio pod numerem telefonu 503 770 447.

  Przykładowe realizacje

  gp-piece.pl
  Zobacz realizację
  solardirect.pl
  Zobacz realizację
  cmgavita.pl
  Zobacz realizację
  studiosynteza.pl
  Zobacz realizację
  connecto.pl
  Zobacz realizację
  swiadomoscbalans.pl
  Zobacz realizację
  perfecthealth.katowice.pl
  Zobacz realizację
  5pr.media
  Zobacz realizację
  slowianka.edu.pl
  Zobacz realizację

  Na blogu