Skip to main content

Nasze referencje

Współpraca przy blogu

Z firmą Piotra współpracujemy od dłuższego czasu przy rozwijaniu naszego bloga traveltalks.esky.pl. Teksty, które otrzymujemy są lekkie, pomocne, chętnie czytane przez czytelników, a ponadto dobrze widoczne w wynikach wyszukiwania Google. Ogromną zaletą jest to, że artykuły zawsze otrzymujemy na czas i zgodnie z naszymi wytycznymi, niezależnie od tego, czy zamawiamy kilka czy kilkadziesiąt tekstów.

pwnmini

Wiedza i zaangażowanie

Współpraca z firmą PiotrPolok.pl przebiegła bardzo pomyślnie. Zaangażowanie podczas spotkań, stworzenie treści zgodnie z przekazanymi przez nas wytycznymi i według zasad działania marketingu internetowego, stały kontakt oraz szybkie reagowanie na zmiany – to wszystko sprawiło, że czuliśmy się zaopiekowani. Polecamy Pana Piotra i jego zespół, a jednocześnie jesteśmy otwarci na dalszą współpracę w przyszłości.

Rzetelny wykonawca

Mamy przyjemność polecić firmę PIOTR POLOK, jako rzetelnego wykonawcę w zakresie działań związanych z promowaniem naszych witryn internetowych, polegających na prowodzeniu: działań SEO (pozycjonowaniu), kampanii Google Ads, kampanii Facebook Ads.

Firma wychodzi naprzeciw naszym oczekiwaniom w zakresie prowadzonych działań. Jest to dostawca w pełni zaangażowany w prowadzone projekty, który stale optymalizuje działania, aby wspólnie osiągnąć jak najlepsze efekty kampanii. Na szczególną uwagę zasługuje również kooperatywność, doradztwo, szybki czas reakcji oraz profesjonalne podejście do poszukiwania najlepszych rozwiązań dla naszych potrzeb.

Współpracę podjęliśmy w kwietniu 2022 roku.

Excellent partner for the Polish market

We are always impressed by Piotr’s expertise and professionalism in SEO and copywriting alike. Piotr provides us with comprehensive support in researching and selecting keywords specifically for the Polish market. His texts are of the highest quality, targeted and tailored to our specific needs. Piotr is quick and precise, always following the client’s and our instructions and responding promptly when needed. His eagerness to see projects through to a good end makes working with him particularly valuable. We are delighted to have him as part of our team!

Trustworthy partner

We have been working with Piotr for several years. Piotr is a trustworthy partner when it comes to projects for the Polish market. Whether keyword and content strategies or copywriting and optimization, Piotr always delivers the best quality.

studio tre logo

Nice cooperation

Piotr is a very reliable copywriter, he responds immediately to our requests, he’s quick but precise in following the client’s instructions and always available. We are very satisfied with our cooperation.

zgredpl-logo

Polecam współpracę

Piotrek bardzo solidnie i rzetelnie podchodzi do pisania artykułów. Bardzo terminowo wywiązuje się z zobowiązań, które na niego się nakłada. Artykuły są dobrze napisane i merytoryczne – widać profesjonalne podejście do copywritingu. Polecam współprace z Piotrem przy tworzeniu treści wszelakich.

silesia-sem logo

Wszystko OK

Piotr pisał dla nas artykuły na portale oraz tworzył teksty na strony www. Całość została zrealizowana w terminie i zgodnie z naszymi wytycznymi. Warto skorzystać, gdy potrzebujemy wartościowej treści zarówno na portale, blogi, jak i pod SEO. Otwarty umysł i pasja Piotra sprawiają, że teksty są merytoryczne i lekko się je czyta.

hyperia-sk logo

Great cooperation

Cooperation with Piotr is excellent. He always does things on time, he doesnt only do things what i say, but even more. He is very proactive, he tries to advice me how to do it even better, which is what i really appreciate. You can see he is into it, he likes working on it. He cares how the project goes and how to do it the best. I am very happy to work with him, I’ve even recommended him to my colleague, who also needed a person who would manage the Polish market.

content-line logo

Otwartość i terminowość

Pomysłowość, otwartość i terminowość to trzy słowa jakimi mogę opisać Piotra. Stale współpracujemy nad kolejnymi projektami, a końca nie widać. Polecam do współpracy wszystkim, którzy szukają copywritera z doświadczeniem.

Zaufali nam