Skip to main content
Tworzysz stronę internetową i potrzebujesz jakościowych tekstów, które opiszą Twoje usługi i produkty? A może potrzebujesz artykułów sponsorowanych, treści reklamowych albo pomocy przy stworzeniu kampanii? W każdym z tych przypadków SEO copywriting Gdańsk będzie dobrym wyborem. Oferuję szeroki zakres usług w zakresie marketingu internetowego, tworzenia treści różnej maści i optymalizacji stron internetowych.
Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Gdańska

Zapytaj o ofertę

Kiedy skorzystać z usług copywritera w Gdańsku? Powodów i okazji jest nieskończenie wiele, bowiem dziś treści stanowią siłę każdej marki. Dotyczy to zarówno tych publikowanych w outdoorze, jak i w sieci. Z pomocą eksperta można uzyskać wartościowy content, dostosowany do konkretnych grup odbiorców, a przy tym realizujący cele marketingowe firmy.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Gdańsk

  Zapytaj o ofertę

  Copywriting Gdańsk to sztuka pisania wartościowych treści na strony internetowe, które mają na celu pozycjonowanie ich i sprawianie, że te znajdą się wyżej w wyszukiwarce. Teksty mają być zatem nie tylko przyjazne dla klienta, ale również dla wyszukiwarek internetowych.

  Pozwalają generować wartościowy ruch na stornie, a jednocześnie pełnią funkcję informacyjną i sprzedażową. W mojej pracy wykorzystuję różnego rodzaju narzędzia SEO, dzięki którym każdy tekst posiada odpowiednie słowa kluczowe i jest należycie zoptymalizowany.

  Jako copywriter Gdańsk mogę pomóc Ci też na wielu innych płaszczyznach. W oparciu o brief i po poznaniu potrzeb Twojej firmy, stworzę również treści odpowiednie do publikacji w innych kanałach, pomogę w zaprojektowaniu kampanii reklamowej czy w opracowaniu strategii marketingowej.

  W przygotowywaniu contentu stawiam na współpracę i chętnie czerpię z wiedzy merytorycznej eksperta. Nikt nie zna marki i specyfiki branży tak dobrze, jak Klient. Każdy tekst trafia więc do zlecającego w celu akceptacji, a jeśli zaistnieje potrzeba naniesienia korekty lub uzupełnienia informacji, korzystam z dodatkowych wskazówek. Moim celem jest to, by treści były pomocne, przystępne w odbiorze, wyczerpujące i unikatowe.

  Copywriting
  Gdańsk

  Zapytaj o ofertę

  Poszukujesz osoby, która stworzy kreatywne, unikalne, a zarazem merytoryczne teksty, które zwiększą sprzedaż, zbudują rozpoznawalność marki, a jednocześnie wpłyną na pozycjonowanie w wyszukiwarce? Świetnie trafiłeś!

  Copywriting Gdańsk to sposób na to, by zadbać o marketing Twojego biznesu i jego promocję w Internecie. Profesjonalne teksty są podstawą budowania marki w Internecie, ale też docierania do odbiorców firm stacjonarnych za sprawą sieci.

  Jako copywriter w Gdańsku wykonam powierzone zadania w zakresie projektowania treści dla firm z różnych branż. Pomogą one przyciągnąć klientów i zwiększyć wyniki sprzedaży, poszerzą wiedzę odbiorców, wpłyną korzystnie na rozpoznawalność firmy i zbudują zaufanie wobec niej. Kluczem do sukcesu jest jednak to, by każdy tekst był dostosowany pod kątem sposobu komunikacji do grupy odbiorców, a przy tym był zgodny z wartościami firmy.

  Copywriter
  w Gdańsku

  Zapytaj o ofertę

  Fachowe, profesjonalne teksty są podstawą, by zdobyć zaufanie oraz uznanie w oczach klientów. Copywriter w Gdańsku pomoże Ci w tym, by komunikacja prowadzona z odbiorcami była spójna, przemyślana i rzetelna. Stworzone przeze mnie teksty będą niepowtarzalne, dostosowane do potrzeb odbiorców, ciekawe i angażujące. Dołożę wszelkich starań, aby faktycznie stanowiły wartość dodaną dla Twojego biznesu!

  Umiejętnie publikowany content ma potężną moc, o czym już wkrótce możesz się przekonać. Jeśli potrzebujesz pomocy eksperta do spraw marketingu internetowego i zależy Ci na terminowej realizacji zleceń – skontaktuj się ze mną.

  Chcesz pozycjonować swoją firmę w innych miastach albo na terenie całego kraju? Również pomogę. Sprawdź m.in.: Copywriting Poznańcopywriting Katowice czy copywriting Wrocław. Możemy nawiązać współpracę długofalową lub mogę pomóc Ci doraźnie – na przykład przy konkretnej kampanii reklamowej. Zapraszam do kontaktu!

  Na blogu