Skip to main content

Copywriting często określa się po prostu jako pisanie tekstów. Niemniej jest to znacznie bardziej złożony i czasochłonny proces tworzenia treści. Rozpoczyna się od zapoznania się z briefem i obejmuje research, stworzenie warstwy tekstowej, jej optymalizację, edycję, akceptację zleceniodawcy i kończy ewentualnym naniesieniem poprawek, zgodnie ze wskazówkami klienta. W efekcie powstają kompletne, wartościowe i użyteczne teksty, kierowane do konkretnych grup odbiorców i spełniające swoją rolę marketingową, informacyjną, a nierzadko też edukacyjną.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Poznania

Zapytaj o ofertę

Interesuje Cię copywriting Poznań? W takim razie konieczne sprawdź moją ofertę lub od razu skontaktuj się ze mną, by poznać szczegóły. Kluczowe jest ustalenie planu działania, dopasowanego do potrzeb Twojego biznesu.

Każda współpraca rozpoczyna się więc szczegółowym wywiadem – co, kiedy i gdzie ma zostać opublikowane, a także na jakich efektach zależy klientowi. Stworzone przeze mnie treści będą skrojone na miarę, odpowiadające strategii marketingowej Twojej marki!

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Poznań

  Zapytaj o ofertę

  Zastanawiasz się, czy jest Ci potrzebny copywriter Poznań? W takim razie w skrócie przedstawię Ci argumenty, dlaczego warto zdecydować się na moją pomoc! Branża SEO koncentruje się na tworzeniu treści. Dziś odchodzi się od nic niewnoszących tekstów, które były przesycone frazami. Takie działania są źle postrzegane przez wyszukiwarkę i mogą osłabiać pozycję Twojej strony, a nawet wiązać się z karami.

  Dobre treści, odpowiednio zoptymalizowane, działają wręcz odwrotnie – wpływają korzystnie na pozycję w internecie, ale też na wizerunek marki. Otrzymasz więc ode mnie profesjonalne, wartościowe teksty, które pomogą Ci dotrzeć do odbiorców.

  Jako copywriter Poznań z wieloletnim doświadczeniem wiem, jak stworzyć opisy kategorii, artykuły, wpisy i inne materiały tekstowe, które poinformują klientów o marce, ofercie i bieżących działaniach. Co więcej, Twoja firma zostanie zaprezentowana w taki sposób, by było to spójne z misją i wizją przedsiębiorstwa

  Copywriting
  Poznań

  Zapytaj o ofertę

  Będąc ekspertem w swojej dziedzinie, może brakować Ci wiedzy, doświadczenia i czasu na prowadzenie działań reklamowych czy stworzenie zoptymalizowanej strony internetowej. Oddelegowując zadania związane z marketingiem i tworzeniem treści, zyskujesz bezcenny czas, by zająć się tym, na czym znasz się najlepiej! Decydując się na copywriting Poznań, powierzasz część swoich obowiązków w ręce specjalistów.

  Podczas tworzenia treści zawszę pracuję w oparciu o ustalone wytyczne, dlatego kluczowy jest brief. To on dostarcza informacji, które charakteryzują Twoje potrzeby i oczekiwania. Nie oznacza to jednak, że nie dzielę się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wręcz przeciwnie! Wybierając usługę copywriting SEO Poznań w mojej firmie, możesz liczyć na kompleksową obsługę, fachowe porady i współpracę na najwyższym poziomie.

  Merytoryczne wsparcie klienta w połączeniu z doświadczeniem marketingowym, jakie posiadam, przyniosą najlepsze owoce. Otrzymasz teksty dostosowane do wytycznych wyszukiwarki, użyteczne i interesujące dla czytelników, a zarazem swoich potencjalnych klientów.

  Copywriter
  w Poznaniu

  Zapytaj o ofertę

  Jako copywriter w Poznaniu mogę zaoferować Ci szereg korzyści wynikających z naszej współpracy:

  • merytoryczne wsparcie specjalisty ds. marketingu;
  • przykuwające uwagę pomysły na kampanie reklamowe;
  • unikalne i zoptymalizowane treści;
  • kompleksowe działania optymalizujące Twoją stronę internetową;
  • budowanie wizerunku marki i zwiększenie jej rozpoznawalności;
  • oszczędność czasu;
  • gwarancję terminowości;
  • i wiele innych!

  Istotne jest także to, że napisane przeze mnie teksty zawsze dostosowywane są do grupy odbiorców i miejsca publikacji. Zajmuję się tworzeniem treści z różnych dziedzin, które możesz opublikować m.in. na blogu, jako wpis sponsorowany czy opisy na swojej stronie internetowej.

  Posiadam doświadczenie jako SEO copywriter w Poznaniu, ale moje działania nie ograniczają się do obszaru stolicy Wielkopolski. Sprawdź copywriting Katowicecopywriting Krakówcopywriting Warszawa bądź po prostu skontaktuj się ze mną.

  Pomogę bez względu na lokalizację! Zawsze możesz liczyć na wszechstronną pomoc  – zaczynając od ustalenia strategii, przez dobór słów kluczowych, przygotowanie zoptymalizowanego tekstu czy nawet jego publikację w wybranym medium.

  Oferuję również korektę, redakcję czy edycję treści dostarczonych przez klienta. Czekam na Twój kontakt, by przedstawić Ci szczegółową ofertę i rozpocząć współpracę na jasnych i dogodnych warunkach!

  Na blogu