Reklama w internecie

Chcesz, by Twoja strona internetowa wyświetlała się wysoko w wynikach wyszukiwania na istotne dla Ciebie słowa kluczowe? Potrzebujesz pomocy przy działaniach reklamowych w Google? Masz w planie reklamę oferty, nowego produktu lub ważniej z punktu widzenia firmy informacji? Skontaktuj się ze mną i daj znaleźć się klientom, którzy szukają w internecie takiej firmy jak Twoja.

Reklama w internecie

Wyszukiwarka internetowa stała się częścią naszego życia. Każdą wątpliwość, prośbę o poradę czy opinię kierujemy do okienka i wciskamy „szukaj”. Podobnie postępujemy, gdy szukamy informacji odnośnie wydarzeń, wiadomości ze świata czy jakichkolwiek innych. Różnią nas tylko wpisywane słowa: „buty”, „pożyczka”, „telewizor”, „książki”, ale wszyscy potrzebujemy odpowiedzi. Mówiąc wprost: reklama jest dla każdego. Jest bowiem formą komunikacji między oferującym (produkty, usługi, treści), a poszukującym ich.

Reklama w internecie skierowana jest dla każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od branży, w jakiej działa. Korzystają z niej firmy z sektora MŚP oraz korporacje, jak i mikroprzedsiębiorstwa. Jest ona wygodna dla marek, które reklamują całe oferty lub wybrane kategorie czy produkty, tworząc przy tym strony dedykowane (landing page), wyświetlane na konkretne słowa kluczowe (frazy).

O reklamie należy pamiętać już w momencie tworzenia strony internetowej. Jest to istotne pod kątem optymalizacji i ustawień związanych z działaniami w przyszłości. Pozwoli to zaoszczędzić czas oraz pieniądze podczas opracowywania i wprowadzania w życie założeń kampanii marketingowej, dzięki którym reklama w internecie będzie skuteczna.

Właściwe zaplanowana strategia, a następnie jej wdrożenie i monitorowanie, zwiększają szansę zdobycia wyższych pozycji niż konkurencja. W skład oferowanej przeze mnie reklamy w internecie wchodzą copywriting oraz wszelkie działania związane obszernym planem content marketingowym. Jeśli potrzebujesz kompleksowej usługi, zapraszam do kontaktu.

Zapytaj o ofertę

Pozycjonowanie strony

Dlaczego pozycjonowanie strony jest ważne? Przyczyn jest wiele, ale wymienię tę najistotniejszą. Musisz pamiętać, że wyszukiwarka prezentuje po 10 wyników na każdej ze stron. Internauci po wpisaniu słowa kluczowego przeglądają najczęściej pierwszą stronę wyników i czasami trochę drugiej. Istotne jest nie tylko wyświetlenie się na górze rankingu, ale również zainteresowanie odbiorcy naszą stroną. Dużą rolę odgrywają także metaopisy, czyli skrócone informacje o witrynie i o tym, co się na niej znajduje.

Pozycjonowanie strony to nie tylko widoczność. To przygotowanie indywidualnej strategii, treści, kalendarza redakcyjnego, publikacji, grafik czy pozyskanie linków. Działania muszą być spersonalizowane, ponieważ inaczej przeprowadza się kampanię reklamową w internecie dla salonu urody, a inaczej dla sklepu z zabawkami.

Lubię być w stałym kontakcie z klientem przy tworzeniu strategii i jej późniejszej realizacji. Właściciel zawsze zna firmę najlepiej i wie, co chciałby osiągnąć, a na czym mu nie zależy. W połączeniu z moim doświadczeniem oraz narzędziami, jakie wykorzystuję w procesie pozycjonowania strony, pozwala to osiągnąć pożądane wyniki.

Zapytaj o ofertę

Widoczność strony w wyszukiwarce Google

Zwiększenie widoczności w wyszukiwarce Google przekłada się na zapytania ofertowe. W zależności od założeń strategii, strona wyświetla się na zapytania ogólne (ginekolog) lub lokalne (ginekolog Katowice). Keyword research, merytoryczny brief, dobór tematów, wartościowa treść, systematycznie uzupełniania sekcja poradnikowa, optymalizacja, pozyskanie odnośników, wizytówka Google Moja Firma (GMF) – to kilka elementów, które wpływają na widoczność w wyszukiwarce Google.

Jeżeli zależy Ci na poprawie widoczności Twojej witryny – zapraszam do kontaktu lub na konsultacje. Przedstawię propozycję działań i powiem, jak mogę Ci pomóc. Podczas współpracy, wszystkie informacje odnośnie przeprowadzonych działań zawarte zostaną w comiesięcznym raporcie, który wyślę wraz z ofertą prac na kolejny miesiąc.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych w celach realizacji zgłoszenia. Administratorem Twoich danych osobowych jest PIOTR POLOK, ul. Fojkisa 3c/19, 41-103 Siemianowice Śląskie, NIP: 6431739397. Przetwarzamy Twoje dane osobowe w celu odpowiedzi na Twoje zapytanie dotyczące usług oferowanych przez naszą firmę.