fbpx

Redakcja i korekta tekstu

Sprawdzę i poprawię tekst pod kątem gramatycznym, stylistycznym i językowym. Dobry tekst to nie tylko wartościowa treść – każdy błąd zniechęca do dalszego czytania. Poprawna polszczyzna i merytoryczność to połączenie, którego oczekują internauci.

Redakcja i korekta tekstu

Redakcja i korekta tekstu sprawiają, że autor tekstu bez żadnych obaw i wątpliwości publikuje treść na stronie internetowej lub w tradycyjnych mediach. Zajmuję się kompleksową redakcją i korektą, co oznacza, że sprawdzam artykuł pod kątem stylistycznym, gramatycznym oraz terminologicznym.

Należy podkreślić, że w skład usługi nie wchodzi ocena merytoryczna tekstu. Skupiam się wyłącznie na tym, by cała treść była zgodna z przyjętymi zasadami języka polskiego. Jeśli masz więcej pytań odnośnie weryfikacji i poprawy tekstu, zapraszam do zakładki konsultacje.

Zapytaj o ofertę

Proofreading

Wykonuję proofreading dla firm oraz osób prywatnych. Współpracuję z agencjami reklamowymi, specjalistami SEO i przedsiębiorstwami z różnych branż. Działania związane są z redakcją i korektą opisów kategorii, produktów, tekstów na blog, artykułów sponsorowanych, wpisów na media społecznościowe, a nawet infografik.

Oferuję proofreading treści publikowanych w tradycyjnych mediach (prasa, telewizja) oraz materiałów reklamowych (ulotki, broszury, inne). Jeżeli potrzebujesz pomocy przy sprawdzeniu jednego tekstu lub całych kampanii, zapraszam do kontaktu.