Skip to main content
Prowadzisz projekty, które wymagają większego nakładu pracy? Potrzebujesz kompleksowej pomocy w tworzeniu treści lub przygotowaniu kampanii marketingowej? Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Oprócz klasycznego copywritingu prowadzimy takie same działania, jak agencje content marketingowe.
Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie”

Profesjonalny
copywriting

Zapytaj o ofertę

Zajmujemy się tworzeniem treści i prowadzimy kompleksowo projekty content marketingowe dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych w Polsce i za granicą.

Współpracujemy zarówno z firmami, które przekazują nam brief marketingowy oraz szczegóły zaplanowanych prac, jak i tymi, dla których to my przygotowujemy wytyczne. Wykonujemy m.in. analizę konkurencji, układamy plany marketingowe, wdrażamy ustalone działania i analizujemy wyniki.

Jeżeli szukasz specjalistów do stworzenia projektu lub jego nadzorowania i prowadzenia, to zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Zapisz się do newslettera

  Content marketing w PiotrPolok.pl

  Zapytaj o ofertę

  Co jest dla nas ważne?

  Wszystko zaczyna się od rozmowy i wypełnienia briefu marketingowego.  Lubimy doprecyzować założenia, wymagania i wszystkie szczegóły jeszcze przed nawiązaniem współpracy. Dobre poznanie się już na początku pozwala sprawdzić obu stronom, czy znajdą wspólny język.

  Podczas rozmowy ustalamy między innymi zakres prac, np. wsparcie w kampanii marketingowej, kompleksowe prowadzenie działań lub ich monitorowanie i wskazywanie obszarów do poprawy.

  Istotne jest również określenie tego, jaką treść mamy stworzyć: ofertowe lub produktowe teksty na stronę www, artykuły blogowe budujące widoczność i wpływające na wizerunek, treści na landing page czy do newslettera. Możliwości jest wiele, dlatego rozmawiamy o nich przed podjęciem współpracy.

  Nie jesteśmy dużą agencją copywriterską obsługującą setki Klientów. Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie. Zależy nam na dobrej organizacji i konkretnych ustaleniach. Z wyprzedzeniem planujemy prace, by ustalić realistyczny deadline i zachować dobre relacje z Klientami.

  Agencja
  copywriterska

  Zapytaj o ofertę

  Jak pracujemy?

  Nasz zespół tworzy kilka osób, dlatego tworzenie treści traktujemy jak rzemiosło, a nie taśmę produkcyjną. Każdy tekst, który wychodzi spod szyldu PiotrPolok.pl, pisany jest przez doświadczonych, kreatywnych copywriterów, stosujących się do zasad języka polskiego i marketingu (m.in według modelu AIDA).

  Nie korzystamy z generatorów tekstu i innych narzędzi przygotowujących tak zwany background, czyli podkład pod stworzenie treści. Opieramy się głównie na briefie marketingowym oraz materiałach nadesłanych przez Klienta, a wszystko to wspomagamy własnym researchem. Na życzenie Klienta pracujemy w oparciu o programy Surfer SEO lub Contadu.

  Dbamy o higienę pracy oraz jakość wykonanych zleceń. Napisanie dobrego tekstu wymaga czasu. Często spotykamy się z terminami „na już”, „na wczoraj” lub „jak najszybciej”. Oczywiście jesteśmy w stanie pomóc przy projekcie na ASAP, jednak wszystko w granicach rozsądku.

  Jesteśmy specjalistami w tworzeniu treści, ale specjalistą w branży jest zawsze Klient. Zdarzają się trudne zagadnienia, do których potrzebne są dodatkowe materiały oraz wspólna praca, by zadbać o poprawność warstwy merytorycznej. W wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem jest redakcja i korekta tekstów przygotowanych przez Klienta.

  Kompleksowy marketing
  dla Twojej firmy

  Zapytaj o ofertę

  Współpraca z PiotrPolok.pl to między innymi:

  • copywriting,
  • przygotowanie content planu,
  • stworzenie schematu/struktury tekstu (nagłówki, meta dane, linkowanie),
  • dobranie słów kluczowych (keyword research),
  • napisanie tekstów zgodnych z wytycznymi wyszukiwarki,
  • prowadzenie bloga firmowego,
  • konfiguracja oraz nadzorowanie kampanii Google ADS
  • reklama w internecie,
  • wsparcie w działaniach marketingowych,
  • dbanie o SEO i użytkownika,
  • pomoc w tworzeniu podcastu firmowego,
  • tworzenie stron WWW.

  Posłuchaj odcinka podcastu o reklamie w internecie, w którym rozmawiamy o pracy copywritera

  Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pomocy w działaniach, których nie mamy w ofercie, jednak czujesz, że jesteśmy w stanie się nimi zająć? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz „Zapytaj o ofertę”, zakładkę kontakt lub bezpośrednio pod numerem telefonu 503 770 447.

  Na blogu