Skip to main content

Prowadzisz projekty, które wymagają większego nakładu pracy? Potrzebujesz kompleksowej pomocy w tworzeniu treści lub przygotowaniu kampanii marketingowej? Jesteśmy w stanie Ci pomóc. Oprócz klasycznego copywritingu prowadzimy takie same działania, jak agencje copywriterskie i content marketingowe.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Profesjonalny
copywriting

Zapytaj o ofertę

Agencja copywriterska PiotrPolok.pl

Zajmujemy się tworzeniem treści i prowadzimy kompleksowo projekty content marketingowe dla przedsiębiorców oraz osób prywatnych w Polsce i za granicą.

Współpracujemy zarówno z firmami, które przekazują nam brief marketingowy oraz szczegóły zaplanowanych prac, jak i tymi, dla których to my przygotowujemy wytyczne. Wykonujemy m.in. analizę konkurencji, układamy plany marketingowe, wdrażamy ustalone działania i analizujemy wyniki.

Jeżeli szukasz specjalistów do stworzenia projektu lub jego nadzorowania i prowadzenia, to zapraszamy do kontaktu.

Zaufali nam

Zapisz się do newslettera

  Content marketing w PiotrPolok.pl

  Zapytaj o ofertę

  Co jest dla nas ważne?

  Wszystko zaczyna się od rozmowy i wypełnienia briefu marketingowego.  Lubimy doprecyzować założenia, wymagania i szczegóły jeszcze przed nawiązaniem współpracy. Dobre poznanie się już na początku pozwala sprawdzić obu stronom, czy znajdą wspólny język.

  Podczas rozmowy ustalamy między innymi zakres prac, np. wsparcie w kampanii marketingowej, kompleksowe prowadzenie działań lub ich monitorowanie i wskazywanie obszarów do poprawy.

  Istotne jest również określenie tego, jaką treść mamy stworzyć: ofertowe lub produktowe teksty na stronę www, artykuły blogowe budujące widoczność i wpływające na wizerunek, treści na landing page czy do newslettera. Możliwości jest wiele, dlatego rozmawiamy o nich przed podjęciem współpracy.

  Nie jesteśmy dużą agencją copywriterską obsługującą setki Klientów. Do każdego podchodzimy w pełni indywidualnie. Zależy nam na dobrej organizacji i konkretnych działaniach. Z wyprzedzeniem planujemy prace, by ustalić realistyczny deadline i zachować dobre relacje z Klientami.

  Agencja copywriterska

  Zapytaj o ofertę

  Jak pracujemy?

  Nasz zespół tworzy kilka osób, dlatego tworzenie treści traktujemy jak rzemiosło, a nie taśmę produkcyjną. Każdy tekst, który wychodzi spod szyldu PiotrPolok.pl, pisany jest przez doświadczonych, kreatywnych copywriterów, stosujących się do zasad języka polskiego i marketingu (m.in według modelu AIDA).

  Nie korzystamy z generatorów tekstu i innych narzędzi przygotowujących tak zwany background, czyli podkład pod stworzenie treści. Opieramy się głównie na briefie marketingowym oraz materiałach nadesłanych przez Klienta, a wszystko to wspomagamy własnym researchem. Na życzenie Klienta pracujemy w oparciu o programy Surfer SEO lub Contadu.

  Dbamy o higienę pracy oraz jakość wykonanych zleceń. Napisanie dobrego tekstu wymaga czasu. Często spotykamy się z terminami „na już”, „na wczoraj” lub „jak najszybciej”. Oczywiście jesteśmy w stanie pomóc przy projekcie na ASAP, jednak wszystko w granicach rozsądku.

  Jesteśmy specjalistami w tworzeniu treści, ale ekspertem w swojej branży jest zawsze Klient. Zdarzają się trudne zagadnienia, do których potrzebne są dodatkowe materiały oraz wspólna praca, by zadbać o poprawność warstwy merytorycznej. W wielu przypadkach lepszym rozwiązaniem jest redakcja i korekta tekstów przygotowanych przez Klienta.

  Kompleksowy marketing
  dla Twojej firmy

  Zapytaj o ofertę

  Współpraca z PiotrPolok.pl to między innymi:

  Posłuchaj odcinka podcastu o reklamie w internecie, w którym rozmawiamy o pracy copywritera

  Agencja copywriterska to rozwiązanie dla firm i osób prywatnych. Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pomocy w działaniach, których nie mamy w ofercie, jednak czujesz, że jesteśmy w stanie się nimi zająć? Zapraszamy do kontaktu poprzez formularz „Zapytaj o ofertę”, zakładkę kontakt lub bezpośrednio pod numerem telefonu 503 770 447.

  Poznaj nasz zespół

  CEO

  Piotr Polok

  Z treścią związany od 2012 roku. Współtwórca podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”.

  W PiotrPolok.pl jestem odpowiedzialny za kontakt z klientem, kreowanie i wdrażanie kampanii marketingowych oraz tworzenie podcastów. Analizuję potrzeby, wskazuję rozwiązania i czuwam nad prowadzonymi projektami.

  Kompleksowo pomagam polskim i zagranicznym klientom w obszarach copywritingu, konsultacji marketingowych, stron internetowych oraz szeroko pojętej reklamie w internecie.

  Układam plany marketingowe i schematy tekstów, dobieram słowa kluczowe, tworzę treści oraz optymalizuję je tak, by były przyjazne dla użytkownika (User Expirience) i zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki (SEO). Pracuję również z klientami nad scenariuszami do podcastów.

  Content Manager, Copywriter

  Nina Świłło

  Tworzy treści od 2012 roku. Wiceprezeska wrocławskiego Stowarzyszenia Badania i Rozwoju Gier Wideo „Game UP”.

  W PiotrPolok.pl jestem odpowiedzialna za tworzenie tekstów, a także korektę i redakcję gotowych treści. Wykonuję również pracę koncepcyjną, biorąc udział w projektowaniu stron internetowych oraz materiałów reklamowych.

  Dbam o to, by przekaz był przejrzysty, angażujący i oryginalny, ale przede wszystkim – zgodny z intencją Klienta.

  Przygotowuję publikacje o charakterze informacyjnym, marketingowym oraz edukacyjnym, w tym również zgodne z wytycznymi wyszukiwarki (SEO).

  Specjalizuję się w tematach związanych z kulturą i sztuką, literaturą, psychologią, nowymi technologiami oraz grami wideo.

  Copywriter, Podcast Specialist

  Natalia Siuta

  Aktywna dziennikarka i copywriterka. Współtwórczyni podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”.

  W PiotrPolok.pl jestem odpowiedzialna za przeprowadzanie wywiadów, a także tworzenie treści ofertowych, blogowych oraz znacznie dłuższych form.

  Współpracuję z klientami potrzebującymi pomocy w przygotowaniu tekstu, który następnie trafia do sieci albo do mediów tradycyjnych.

  Pomagam tworzyć scenariusze do nagrań audio oraz przygotowuję klientów do realizowania ich własnych podcastów.

  Doradzam i konsultuję, w jaki sposób pracować z mikrofonem, a także jak podejść do konkretnego tematu. Jestem również obecna na etapie montażu, opisu oraz dystrybucji odcinków.

  Content Manager, Project Manager

  Edyta Kita

  Z marketingiem związana od 2018 roku. Łączy role Content i Project Managera.

  Z marketingiem jestem związana od 2018 roku. W PiotrPolok.pl odpowiadam za research, analizę słów kluczowych, tworzenie treści, a także optymalizację SEO. Prowadzę projekty, przygotowuję content plany i struktury treści. Utrzymuję relacje z klientami z Polski i zza granicy.

  Specjalizuję się w tematach z zakresu zdrowia, psychologii i socjologii, zoologii, urody i sportu. Wykonuję artykuły blogowe, opisy kategorii oraz produktów, a także teksty PR-owe i artykuły sponsorowane. Przeprowadzam również audyt treści, uwzględniając ich poprawność językową, stylistyczną oraz merytoryczną.

  W tworzonych tekstach kładę duży nacisk na wysoki poziom merytoryczny, spójność niesionego przekazu oraz oryginalność. Dbam o to, by treści były zgodne z wizją klienta, kreatywne i angażujące dla docelowego użytkownika.

  Content Creator, Copywriter

  Patrycja Gwardiak

  Obecnie na urlopie macierzyńskim 🙂

  Zacznijmy działać!
  Daj znać, czego potrzebujesz.

  Na blogu