Copywriting SEO

Oferuję jakościowe teksty przygotowane pod pozycjonowanie stron. Każdy z nich jest unikalny oraz nasycony słowami kluczowymi, na których Państwu zależy. Poza pisaniem tekstów pod wyszukiwarki oferuję teksty specjalistyczne, artykuły na bloga oraz serwisy internetowe. Zajmuję się także tworzeniem tekstów PR.

Pozycjonowanie i optymalizacja stron

Zajmuję się pozycjonowaniem i optymalizacją stron dla firm oraz osób prywatnych. Wśród Klientów, których obsługuje znajdują się przedsiębiorstwa działające na rynku lokalnym oraz ogólnopolskim. Obsługuję firmy z różnych branż. Zapraszam do kontaktu na kontakt@piotrpolok.pl lub telefonicznie.

Naciśnij i zapytaj o szczegóły – 503 770 447

 

wyniki pozycjonowanie1

Tworzenie treści

Tworzę wartościowe treści na strony internetowe dla firm oraz osób prywatnych. Teksty są merytoryczne i zoptymalizowane pod kątem wyszukiwarki. Dzięki temu czytelnik otrzymuje informacje, których potrzebuje, a sam tekst łatwiej znaleźć w internecie.

Oferuję też artykuły poradnikowe oraz treści reklamowe. Każde zlecenie zaczynam od researchu, czyli wyszukania niezbędnych informacji, które mają wpływ na jakość artykułu. Przeciętny tekst zawiera 2500 znaków ze spacjami, ale jego ostateczna długość zależy od opisywanego konkretnego produktu, usługi, czy branży. To kwestia ustalana indywidualnie.

Redakcja i korekta tekstu

Redaguję i koryguję treści nadesłane przez klienta. Mogą to być artykuły, wpisy reklamowe, teksty na bloga, materiały PR, czy komunikaty medialne.

A czym różni się redakcja od korekty?

Redakcja to nanoszenie poprawek gramatycznych, stylistycznych, logicznych, itp. Bowiem tekst musi w prosty sposób trafiać do odbiorcy. Dobrze zredagowany tekst powinien nieść ze sobą minimum słów, maximum treści.”

Korekta pozwala na wyłapanie i oznaczenie błędów językowych w tekstach. To zwrócenie uwagi na błędy interpunkcyjne czy stylistyczne. Klient dostarczający tekst otrzymuje jednocześnie redakcję i korektę tekstu.

Promocja tekstu

Oferuję promocję tekstu (napisanego przeze mnie lub nadesłanego przez klienta) na forach i blogach internetowych. Wpisy dodawane są w miejscach, które najbardziej odpowiadają tematyce artykułu. Pozwala to zwiększyć grono czytelników, a co za tym idzie dotrzeć do potencjalnych klientów. Możliwe jest też umieszczenie wpisu na stronie piotrpolok.pl/blog.

Działania związane z tworzeniem artykułów, tekstów na stronę oraz content marketingiem (połączone często z kampaniami marketingu szeptanego) prowadziłem już między innymi dla: internetowego serwisu muzycznego sieci komórkowej, wiodącego producenta słodyczy w Polsce i Europie, firm z branży gastronomicznej, biur księgowych i hoteli. Stale współpracuje ze znanymi markami z branży budowlanej oraz kosmetycznej.

Po więcej szczegółów i przykładów artykułów, których na bieżąco przybywa zapraszam do kontaktu.

Kilka tekstów mojego autorstwa:

To tylko część tekstów oraz kampanii (pozycjonujących i reklamowych), jakie udało mi się zrealizować. Po konkretne zapytania i przykłady tekstów zapraszam do kontaktu na kontakt@piotrpolok.pl oraz telefonicznie

Naciśnij i zapytaj o szczegóły – 503 770 447