Skip to main content

„O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”  – to kilkudziesięciominutowe rozmowy z zakresu działań na stronie www, poza nią i w ogólnopojętym internecie. Każdy odcinek porusza zagadnienie, które – wspólnie z Natalią – omawiamy na konkretnych przykładach. Jesteśmy dostępni na SpotifyApple Podcast oraz YouTube i Empik Go.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Podcast o marketingu na YouTube, Spotify, Apple Podcasts

Wchodzisz w świat reklamy internetowej i chcesz poznać metody działania? A może jesteś aktywny w branży od dawna, ale szukasz inspiracji? W obu przypadkach podcast o reklamie w internecie jest dla Ciebie. Tłumaczymy czym jest content marketing, jak dotrzeć do odbiorców za pomocą treści oraz omawiamy kanały i narzędzia, z których warto skorzystać.

Podcast „o reklamie w internecie” znalazł się wśród 50 najlepszych podcastów o reklamie i biznesie. Zestawienie przygotował zespół magazynu Marketer+. Rozmowy poruszają tematykę m.in:

Sezon 8

Sezon 7

Sezon 6

Sezon 5

Sezon 4

Sezon 3

Sezon 2

Sezon 1

Zapisz się do newslettera

  O reklamie
  w internecie

  Dlaczego tworzę podcasty o marketingu internetowym?

  Z wygody. Dla odbiorcy i dla siebie. Jako copywriter uważam, że to uzupełnienie polskich podcastów o marketingu, blogów i grup związanych z marketingiem. Wcześniej ja zapraszałem moich czytelników na bloga oraz wszędzie tam, gdzie udzielałem się gościnnie. Dzisiaj to czytelnicy mogą zaprosić mnie do samochodu, na trening czy zakupy i słuchać tego, co mam do powiedzenia. Zapraszamy do sprawdzenia podcastów, subskrybowania i zostawiania łapek. Będzie nam bardzo miło.

  Masz pomysł na odcinek? Chcesz, byśmy poruszyli zadane przez Ciebie pytanie i rozwiali wątpliwości? Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego!

  Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

  Na blogu