fbpx

Podcasty o marketingu internetowym

„O reklamie w internecie: za ile, dla kogo i po co?”  – to kilkudziesięcio minutowe rozmowy z zakresu działań na stronie www, poza nią i w ogólnopojętym internecie. Każdy odcinek porusza zagadnienie, które – wspólnie z Natalią – omawiamy na konkretnych przykładach. Jesteśmy dostępni na Spotify, Apple Podcast oraz YouTube.

O reklamie w internecie na Spotify
O reklamie w internecie na Apple Podcasts
O reklamie w internecie na YouTube

Podcasty o marketingu internetowym

Wchodzisz w świat reklamy internetowej i chcesz poznać metody działania? A może jesteś aktywny w branży od dawna, ale szukasz inspiracji? W obu przypadkach podcast o reklamie w internecie jest dla Ciebie. Tłumaczymy czym jest content marketing, jak dotrzeć do odbiorców za pomocą treści oraz omawiamy kanały i narzędzia, z których warto skorzystać.

Podcast „o reklamie w internecie” znalazł się wśród 50 najlepszych podcastów o reklamie i biznesie. Zestawienie przygotował zespół magazynu Marketer+. Rozmowy poruszają tematykę m.in:

Dlaczego tworzę podcasty o marketingu internetowym?

Z wygody. Dla odbiorcy i dla siebie. Jako copywriter uważam, że to uzupełnienie polskich podcastów o marketingu, blogów i grup związanych z marketingiem. Wcześniej ja zapraszałem moich czytelników na bloga oraz wszędzie tam, gdzie udzielałem się gościnnie. Dzisiaj to czytelnicy mogą zaprosić mnie do samochodu, na trening czy zakupy i słuchać tego, co mam do powiedzenia. Zapraszamy do sprawdzenia podcastów, subskrybowania i zostawiania łapek. Będzie nam bardzo miło.

Masz pomysł na odcinek? Chcesz, byśmy poruszyli zadane przez Ciebie pytanie i rozwiali wątpliwości? Zapraszam do wypełnienia formularza kontaktowego 🙂