Skip to main content
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i rozwijaniu profili w mediach społecznościowych firm oraz marek osobistych. Nie masz czasu zająć się wizerunkiem swojej firmy na Facebooku lub Instagramie? Potrzebujesz kogoś, kto regularnie będzie publikował wartościowy i angażujący content z profesjonalnymi grafikami na Twoim fanpage? Skontaktuj się z nami.
Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Prowadzenie
fanpage

Zapytaj o ofertę

Dlaczego warto prowadzić fanpage w mediach społecznościowych?

Media społecznościowe są doskonałym narzędziem marketingowych, o którym nie powinna zapominać żadna ceniąca się firma. Reklama w social media pozwala zwiększyć sprzedaż towarów lub usług, wpływa na rozwój i wizerunek firmy w oczach odbiorców. Działania reklamowe w mediach społecznościowych to dziś absolutny must-have, ponieważ niosą one za sobą liczne korzyści. Takie jak:

 • Budowanie świadomości marki – profesjonalne prowadzenie kanałów social media przekłada się na poprawę świadomości marki. Pamiętaj, że konsumenci mają skłonność do skorzystania z usług firm, które znają lub o których słyszeli.
 • Możliwość dotarcia do bardzo dużej grupy odbiorców – rosnąca popularność platform takich jak Facebook czy Instagram wpływa na szasnę dotarcia z własną ofertę do ogromnej liczby odbiorców.
 • Precyzyjne targetowanie – aby skutecznie reklamować się w social media musisz określić grupę docelową swoich klientów. Dzięki rozbudowanych narzędziom reklamowym np. Facebooka, masz możliwość trafiać z ofertą tylko do takich użytkowników, którzy realnie mogą stać się Twoimi klientami.
 • Bezpośrednią interakcję z użytkownikami – media społecznościowe pomagają prowadzić bardziej bezpośrednią wymianę interakcji z użytkowników. Sam przyznasz, że łatwiej zostawić komentarz lub napisać na messengerze niż przygotować formalnego maila?
 • Zróżnicowane formaty reklamowe – prowadzenie fanpage daje możliwości różnorodnej ekspozycji oferty firmy i komunikacji marki np. poprzez materiały wideo, materiały błyskawiczne, w formie karuzeli czy obrazu.
 • Budowanie wizerunku eksperta – prowadzenie fanpage to nie tylko posty reklamowe. Social media skutecznie pozwolą Ci również zbudować wizerunek eksperta w swojej niszy, dlatego dziel się wiedzą i skorzystaj z korzyści.
 • Możliwość prowadzenia kampanii remarketingowych – poprzez platformy takie jak Facebook masz również możliwość skorzystania z tzw. kampanii remarketingowych, czyli reklamy podążającej za użytkownikiem, który odwiedzi Twoją stronę internetową.
 • Poprawę widoczności strony internetowej i większy ruch użytkowników – wzrost popularności w mediach społecznościowych skutecznie przekłada się poprawę ruchu użytkowników na stronie.

Zapisz się do newslettera

  Prowadzenie
  Social Media

  Zapytaj o ofertę

  Skorzystaj z prowadzenia Social Media

  Zdecydowany? Doskonale! Chętnie podejmiemy się prowadzenia mediów społecznościowych Twojej firmy. Obsługujemy profile na Facebook czy Instagram. Regularna publikacja pozwoli pozyskać Ci nowych klientów oraz wzmocnić wizerunek na rynku. Sprawdź, jak profesjonalne prowadzenie fanpage w social media wpłynie na Twój biznes!

  Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

  Na blogu