Skip to main content

Klienci, którzy decydują się na copywriting Bielsko Biała zwykle potrzebują treści na swoje strony internetowe, które będą dobrze zoptymalizowane, dostosowane do wytycznych wyszukiwarek internetowych oraz poprawne merytorycznie i stylistycznie. To zarówno opisy firmy, jak i kategorii, produktów czy usług, ale też wpisy na blog, do aktualności czy social mediów.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Bielska Białej

Zapytaj o ofertę

Copywriting  zlecony firmie PiotrPolok.pl to pewność, że otrzymasz dopracowane teksty w ustalonym terminie. Na początku naszej współpracy poproszę Cię o uzupełnienie briefu, dzięki któremu lepiej poznam Twoją firmę, a także potrzeby i oczekiwania.

Na tej podstawie ustalimy zakres działań i przedstawię Ci ofertę oraz zaproponuję najlepsze rozwiązania. Możesz zdecydować się na doraźną pomoc, jak i współpracę okresową lub długofalową.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Bielsko Biała

  Zapytaj o ofertę

  Zastanawiasz się, w czym może pomóc Ci copywriter? To nie tylko teksty pisane pod wyszukiwarkę, nasycone frazami i odpowiednim linkowaniem. Oferuję pomoc przy w marketingu treści, dzięki któremu zwiększysz sprzedaż, poprawisz rozpoznawalność, zbudujesz pozycję marki i osiągniesz cele biznesowe. Zajmuję się pozycjonowaniem stron internetowych od lat, a do tego pracuję z tekstem w różnych formatach, dostarczając Klientom treści, których potrzebują.

  Jakie teksty mogę dla Ciebie napisać?

  • Opisy na stronę www
  • Opisy produktów do sklepu internetowego
  • Teksty do katalogów, broszur, folderów, ulotek
  • Hasła reklamowe
  • Artykuły na blog firmowy (branżowe, lifestyle)
  • Artykuły sponsorowane i wizerunkowe do publikacji w sieci i w prasie
  • FAQ, poradniki, instrukcje
  • Scenariusz podcastu firmowego
  • Treści do kampanii reklamowych w różnych formatach
  • Mailing, newsletter i wiele innych

  Copywriting
  Bielsko Biała

  Zapytaj o ofertę

  Copywriting Bielsko-Biała to teksty pisane pod wytyczne wyszukiwarki? Nie. To teksty użyteczne z punktu widzenia odbiorców, a jednocześnie przyjazne wyszukiwarce. Teksty SEO powinny być zoptymalizowane, właściwie nasycone frazami i z dobrym linkowaniem, ale jednocześnie unikalne, niosące wartość merytoryczną i realizujące określone cele (np. informacja o produkcie, poradnik zakupowy, budowanie wizerunku przedsiębiorstwa, prezentacja zespołu, portfolio itd.).

  Copywriting Bielsko-Biała to nie wszystko, co mogę Ci zaoferować. Decydując się na współpracę zyskasz znacznie więcej:

  Jako specjalista ds. marketingu internetowego współpracuję z grafikami komputerowymi, programistami i innymi osobami, które pomogą zadbać o wizerunek Twojej firmy w sieci oraz jej rozwój. Powiedz, czego potrzebujesz, a ja powiem, jak mogę Ci pomóc i przedstawię ofertę.

  Copywriter
  w Bielsku Białej

  Zapytaj o ofertę

  Wieloletnie doświadczenie jako copywriter w Bielsku Białej i innych miastach zaowocowało licznymi współpracami długoterminowymi firmy PiotrPolok.pl z przedsiębiorstwami z różnych branż, m.in. motoryzacyjnej, budowlanej, medycznej, beauty czy odzieżowej.

  Realizuję również zlecenia doraźne, dostosowane do bieżących potrzeb Zleceniodawców. Potrzebujesz pomocy przy kampanii reklamowej? A może chcesz uaktualnić ofertę na swojej stronie czy stworzyć treści budujące wizerunek Twojej firmy do publikacji na stronach zewnętrznych? Zapraszam do kontaktu! Dysponuję zespołem doświadczonych copywriterów, który dba o jakościowe treści bez względu na tematykę.

  Działam zarówno w województwie śląskim, jak i na terenie całego kraju. Sprawdź moją ofertę dla innych miast – m.in. copywriting Poznań, copywriting Gdańsk, copywriting Warszawa. Masz pytania? Wyślij wiadomość poprzez formularz kontaktowy lub zadzwoń: 503 770 447.

  Na blogu