Skip to main content

Poszukujesz firmy, dzięki której Twoja strona internetowa zajmie wyższe pozycje w wyszukiwarce? Zależy Ci na dobrych, merytorycznych i angażujących treściach? Planujesz kampanię, ale nie wiesz, jak dobrze komunikować potrzeby i wartości Twojej marki? Copywriting Lublin to usługa, której potrzebujesz!

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Lublina

Zapytaj o ofertę

Oferuję stworzenie zoptymalizowanych treści na strony internetowe i landing page, ale też poradników, rankingów, wpisów na blogi, treści do publikacji w social mediach czy tekstów do najróżniejszych kampanii reklamowych. Sprawnie operuję słowem, a moim priorytetem jest, by content był dostosowany do potrzeb grupy docelowej i medium, w którym się ukaże.

Jako copywriter Lublin dokładam wszelkich starań, aby dostarczać Klientom unikalne, jakościowe treści, stworzone wedle briefu i w oparciu o zasady SEO. Nie ograniczam jednak moich działań do tekstów SEO. Kreuję również komunikację do social mediów i kampanii outdoorowych.

Tworzę wartościowe materiały do katalogów, broszur, gazet. Artykuły sponsorowane, wywiady, wpisy gościnne i artykuły wizerunkowe. Copywriting Lublin to szeroko zakrojone działania, które mają na celu realizację strategii marketingowych firm. Mogą pomóc także Twojej!

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Lublin

  Zapytaj o ofertę

  Zastanawiasz się, czy potrzebny Ci copywriter Lublin? Mając na uwadze fakt, że content ma potężną moc, a jego znaczenie w marketingu internetowym wciąż wzrasta – z całą pewnością warto zdać się na usługi specjalisty.

  Z mojej strony oferuję wykonanie analizy słów kluczowych, stworzenie merytorycznych i ciekawych treści oraz doradztwo w zakresie SEO i contentu. Z przyjemnością dzielę się moją wiedzą i doświadczeniem. Słucham potrzeb Klientów, a co więcej – zawsze chętnie korzystam z ich wsparcia merytorycznego, co przekłada się na jakościowe treści.

  Jako copywriter Lublin oferuję:

  • Treści unikalne, zgodne z zasadami SEO, merytoryczne i interesujące
  • Pomoc w stworzeniu stylu komunikacji z odbiorcami
  • Kompleksowe działania marketingowe i pomoc w kreowaniu strategii
  • Optymalizację strony internetowej
  • Budowanie rozpoznawalności marki i zwiększenie sprzedaży poprzez angażujące treści
  • Terminowość
  • Konsultacje i doradztwo w zakresie marketingu internetowego

  Copywriting
  Lublin

  Zapytaj o ofertę

  Nie da się zaprzeczyć, że copywriting to już nie tylko tworzenie poprawnych stylistycznie tekstów. To wykraczanie poza schematy, szukanie pomysłów na atrakcyjny content, tworzenie treści unikalnych, przepełnionych wiedzą, sprzedających i zachęcających do poznania marki i jej produktów lepiej.

  Wyróżnia mnie świeże spojrzenie na kwestię SEO copywritingu, ale też znakomita znajomość narzędzi i dobry research przed stworzeniem tekstu. Copywriting Lublin to możliwość stworzenia następujących:

  • Opisy na strony internetowe i landing page
  • Teksty wizerunkowe i przedstawiające wartości marki
  • Opisy produktów pod SEO
  • Wpisy blogowe, poradniki, rankingi produktów
  • Artykuły sponsorowane i wpisy gościnne na strony zewnętrzne
  • Artykuły wizerunkowe do publikacji cyfrowej i tradycyjnej
  • Treści do mailingów, newsletterów
  • Teksty do social mediów
  • Teksty sprzedażowe, hasła reklamowe

  Copywriter
  w Lublinie

  Zapytaj o ofertę

  Klasyczny copywriting obejmuje techniki sprzedażowe, które realizuje się za pomocą treści. Copywriter w Lublinie to jednak coś więcej. Łączę treści sprzedażowe z wizerunkowymi i pomocnymi z punktu widzenia odbiorców.

  Chcę, aby stworzone przeze mnie teksty nie tylko sprzedawały, ale też skupiały społeczność wobec marki, były interesujące, merytoryczne, a zarazem inspirujące – tak, by potencjalny Klient łaknął kolejnych informacji na dany temat, które pomogą trafić mu do lejka sprzedażowego i sprawnie przez niego przejść.

  Zdaj się na moje doświadczenie, a pomogę Ci osiągnąć Twój cel marketingowy – bez względu na to, czy poszukujesz osoby do copywritingu w Lublinie w działaniach długofalowych, jak i przy doraźnych kampaniach. Potrzebujesz specjalisty w innych miastach?

  Sprawdź: copywriting Katowicecopywriting Poznań czy copywriting Kraków. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na kampaniach ogólnopolskich czy też dla danego miasta – skontaktuj się ze mną, a powiem, jak mogę Ci pomóc!

  Na blogu