fbpx

SEO copywriting

Zainwestuj w teksty na stronę www pod SEO. Pozyskaj ruch z wyszukiwarki na interesujące Cię słowa kluczowe i zamieniaj go na zapytania od osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. Wykorzystaj potencjał, jaki daje SEO copywriting i docieraj ze swoją ofertą najbardziej popularnym kanałem reklamy. Sprawdź szczegóły!

SEO copywriting

SEO Copywriting to tworzenie tekstu z uwzględnieniem słów kluczowych, na które będzie on widoczny w wyszukiwarce. Dotyczy to zarówno tekstów opisujących kategorie (np. meble ogrodowe), jak i produktów (stolik plus cztery krzesła), tekstów poradnikowych (jak dbać o ogród) oraz tekstów tworzonych pod tak zwany „długi ogon” (long tail). Copywriting SEO to część content marketingu. Merytoryka plus właściwa optymalizacja treści zwiększają szansę na zdobycie wysokich pozycji w wyszukiwarce w kwestii zapytań lokalnych (meble ogrodowe Katowice) oraz ogólnych (meble ogrodowe).

Oferuję napisanie treści według wytycznych przesłanych przez klienta, który posiada już strategię działania, a także jestem w stanie wykonać kompleksową usługę: dobór najbardziej wartościowych słów oraz synonimów (keyword research), stworzenie tekstu i optymalizację.

Zdarzają się sytuacje, kiedy brief klienta jest niekompletny. Proponuję wówczas swoje pomysły i wspólnie znajdujemy rozwiązanie. Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu strategii lub briefu dla kampanii, którą planujesz, to zapraszam do zakładki konsultacje marketingowe.

Zapytaj o ofertę

Copywriting SEO

Wykonuję copywriting SEO zgodny z wytycznymi wyszukiwarki. Oznacza to, że napisane przeze mnie teksty na stronę www są unikalne (nie powielam treści, więcej o wytycznych tutaj), merytoryczne, poprawne stylistycznie oraz zoptymalizowane. Treść jest odpowiednio nasycona słowami kluczowymi, zawiera nagłówki (Hx), śródtytuły, meta tytuły, meta opisy, linkowanie wewnętrze (ustalenia indywidualne) oraz ALTy (ustalenia indywidualne).

Zapytaj o copywriting SEO dla Twojej firmy. Przekrój branż, dla których tworzyłem teksty jest bardzo szeroki. Na co dzień współpracuję z firmami oraz osobami prywatnymi, zajmującymi się zarówno handlem (hurt, detal), jak i usługami.

Zapytaj o ofertę

Teksty SEO na stronę www

Teksty na stronę www pod kątem SEO, podobnie jak te tradycyjne, powstają w oparciu o brief. Nie tworzę treści wyłącznie pod słowa kluczowe, czyli popularne „lanie wody”. Nie wykorzystuję również synonimizatorów/mieszarek do generowania contentu.

Teksty SEO znajdą zastosowanie na podstronach z opisami kategorii, produktów i usług, a także w sekcji blogowej. To również odpowiednie rozwiązanie dla stron internetowych typu „landing page”, nastawionych na konkretne słowa i budowanie wokół nich autorytetu, tzw. „topical authority”. Treści tego typu publikowane są też na stronach wspierających.