Skip to main content

Zainwestuj w teksty na stronę www pod SEO. Pozyskaj ruch z wyszukiwarki na interesujące Cię słowa kluczowe, by zyskać zapytania od osób zainteresowanych Twoim produktem lub usługą. Wykorzystaj potencjał, jaki daje SEO copywriting i docieraj ze swoją ofertą najbardziej popularnym kanałem reklamy. Sprawdź szczegóły!

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

SEO
Copywriting

Zapytaj o ofertę

Czym jest SEO copywriting?

SEO copywriting (od ang. Search Engine Optimization Copywriting) polega na tworzeniu tekstu z uwzględnieniem słów kluczowych, na które będzie on wyświetlał się w wyszukiwarce. Dotyczy to zarówno treści opisujących kategorie (np. „meble ogrodowe”), jak i opisów produktów (np. „stolik plus cztery krzesła”), poradników (np. „Jak dbać o ogród?”) oraz tekstów tworzonych pod tak zwany „długi ogon” (od ang. long tail – rozbudowana fraza, składająca się z 3 lub więcej słów, pomagająca uzyskać precyzyjne wyniki wyszukiwania). Zapytaj o opisy produktów i kategorii dla Twojego sklepu lub strony usługowej.

Copywriting SEO to część content marketingu. Dbanie o wartość merytoryczną, a zarazem właściwą optymalizację treści, zwiększają szansę na zdobycie wysokich pozycji w wyszukiwarce w przypadku zapytań lokalnych (np. „meble ogrodowe Katowice”) oraz ogólnych (np. „meble ogrodowe”).

Dzięki temu o wiele łatwiej można trafić do konkretnej grupy odbiorców, czyli potencjalnych klientów, którzy są szczególnie zainteresowani danym produktem bądź usługą. W ten sposób da się m.in. wypromować markę, zbudować pozytywny wizerunek oraz poprawić ruch organiczny na stronie, co z kolei może przyczynić się do zwiększenia sprzedaży.

Zapisz się do newslettera

  Treści zgodne
  z SEO

  Zapytaj o ofertę

  Teksty z uwzględnieniem zasad SEO

  Sieć jest ogromnym, stale rozrastającym się zbiorem danych, dlatego trzeba zadbać o to, by w nim nie zaginąć. Zadanie to jest o tyle trudne, że w tym celu trzeba spełnić wymagania nie tylko odbiorców, ale też algorytmów wyszukiwarki. Przy tym warto również pamiętać, że kiedy strona stanie się już widoczna, trzeba to jeszcze umieć odpowiednio wykorzystać. Najlepiej sprawdzają się użyteczne, interesujące i oryginalne treści, które są odpowiednio dostosowane pod kątem technicznym.

  Jako doświadczony copywriter przygotowuję treści wysokiej jakości, ściśle według wytycznych przesłanych przez Klienta, który posiada już określoną strategię działania. Podchodzę do realizacji w sposób kompleksowy, dlatego w ramach usługi oferuję: dobór najbardziej wartościowych słów oraz synonimów (keyword research), stworzenie tekstu oraz optymalizację.

  Zdarzają się jednak sytuacje, kiedy brief marketingowy od klienta jest niekompletny – wówczas proponuję profesjonalne wsparcie. Przedstawiam własne pomysły, tak byśmy wspólnie znaleźli najlepsze rozwiązanie. W razie potrzeby podpowiadam również jak warto byłoby zmodyfikować czy rozwinąć istniejący już plan, tak by mógł przynieść oczekiwane efekty. Jeśli potrzebujesz pomocy w stworzeniu strategii lub briefu dla planowanej kampanii, zajrzyj do zakładki konsultacje marketingowe.

  Copywriting SEO

  Zapytaj o ofertę

  SEO copywriting, który lubi Google

  Wykonuję działania zgodnie z wytycznymi wyszukiwarki (więcej na ten temat można znaleźć tutaj). Oznacza to, że napisane przeze mnie teksty na stronę www są unikalne (nie powielam treści), merytoryczne, poprawne językowo oraz zoptymalizowane. Treść jest odpowiednio nasycona słowami kluczowymi, zawiera nagłówki (Hx), śródtytuły, meta tytuły, meta opisy, linkowanie wewnętrze (ustalenia indywidualne) oraz ALTy (ustalenia indywidualne).

  Zapytaj o ofertę dla Twojej firmy. Piszę dla szerokiego przekroju branż, z różnorodnych sektorów. Podejmuję się najróżniejszych wyzwań. Na podstawie briefu, a także rozmów z Klientem, pozyskuję wszystkie niezbędne informacje. W razie potrzeby poświęcam też czas na research, tak by gotowy tekst był w pełni poprawny oraz aktualny. Przy tym dbam oczywiście o to, by był również zrozumiały, przydatny i angażujący dla czytelnika. Treści tego typu muszą być dostosowane do wymogów technicznych, ale przede wszystkim powinny być atrakcyjne dla odbiorców.

  Na co dzień współpracuję z firmami oraz osobami prywatnymi, zajmującymi się zarówno handlem (hurt, detal), jak i usługami. Posiadam wielu stałych klientów, z którymi z powodzeniem współpracuję już od lat. Wykonuję nie tylko długotrwałe zlecenia stałe, ale też krótsze czy jednorazowe zamówienia. Niezależnie od charakteru kooperacji, zawsze dbam o komunikację, terminowość oraz jakość oferowanych usług.

  Teksty SEO
  na stronę www

  Zapytaj o ofertę

  Merytorycznie i technicznie poprawne

  Teksty na stronę www pod kątem SEO, podobnie jak te tradycyjne, powstają w oparciu o brief. W ten sposób jestem w stanie przygotować treści, które są merytoryczne i poprawne, a do tego najlepiej oddają intencję zleceniodawcy oraz zawierają wszystkie niezbędne informacje.

  Nie tworzę tekstów skupiając się wyłącznie na słowach kluczowych – unikam powszechnego „lania wody”. Staram się znaleźć idealny kompromis między wytycznymi algorytmów a atrakcyjnością tekstu. Stosuję nowoczesne narzędzia IT, ale nie wykorzystuję synonimizatorów/mieszarek do generowania contentu.

  Teksty SEO znajdują zastosowanie na podstronach z opisami kategorii, produktów i usług, a także w sekcji bloga firmowego. To również odpowiednie rozwiązanie dla stron internetowych typu landing page, nastawionych na konkretne słowa i budowanie wokół nich autorytetu, czyli tzw. topical authority. Treści tego typu publikowane są również na stronach wspierających. Przygotowuję teksty do wybranych sekcji, ale też doradzam, gdzie dobrze byłoby je dodać i nad którymi elementami witryny warto popracować.

  Chcesz wypełnić swoją stronę internetową treściami, które zwiększą jej widoczność prowadzić skuteczną reklamę w internecie? Zdaj się na moje wieloletnie doświadczenie, nowoczesne narzędzia oraz pełne zaangażowanie we współpracę.

  Na blogu