Skip to main content

Copywriting to nie tylko pisanie tekstów, ale cały proces tworzenia treści. Jeśli interesuje Cię copywriting Katowice – zapraszam do zapoznania się z ofertą. Przedstawiam poszczególne etapy przygotowywania skutecznej reklamy – do internetu, jak i do celów kampanii outdoorowych.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Katowic

Zapytaj o ofertę

Copywriting to pojęcie, pod którym skrywa się wiele znaczeń. Uogólniając jednak, można go uznać za proces tworzenia treści na potrzeby marketingu i reklamy. To kreowanie tekstów, które mają dotrzeć do odbiorców, przedstawić markę, zaprezentować atuty oferty czy zapoznać potencjalnego klienta ze specyfiką produktu lub usługi.

Chcesz znaleźć copywriting Katowice na najwyższym poziomie? Już na początku naszej współpracy stawiam na ustalenie celu działania – co, kiedy i gdzie ma zostać opublikowane, a przede wszystkim – jakie efekty mają przynieść stworzone przeze mnie treści. Zawsze otrzymujesz więc teksty doskonale dopasowane do Twoich wymagań i oczekiwań.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Katowice

  Zapytaj o ofertę

  Jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, ale nie masz doświadczenia w marketingu? A może Twój biznes potrzebuje reklamy, a Ty nie dysponujesz czasem, by się nią zająć? W takim razie copywriter z Katowic to najlepszy wybór! Posiadam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu treści dla klientów – zarówno do kampanii zewnętrznych, jak i tych realizowanych w sieci.

  Praca w oparciu o brief

  Tworząc teksty marketingowe, trzymam się ustalonych wytycznych i zawsze pracuję w oparciu o brief marketingowy. Zależy mi na współpracy i wsparciu merytorycznym ze strony klienta. Dlatego gotowe treści są nie tylko przystosowane do wytycznych wyszukiwarki, ale też ciekawe, użyteczne i wartościowe. W przypadku kampanii internetowych zawsze otrzymujesz unikalne teksty – zoptymalizowane oraz wzbogacone o właściwe linkowanie.

  Bez względu więc na to, czy chcesz stworzyć teksty na blog firmowy, artykuły sponsorowane czy opisy na stronę internetową, warto się ze mną skontaktować. Copywriter SEO Katowice to osoba, której Twój biznes potrzebuje, by skuteczniej docierać do nowych użytkowników i budować pozycję na rynku.

  Copywriting
  Katowice

  Zapytaj o ofertę

  Copywriting to proces tworzenia treści. Składa się na niego wiele etapów, które nie mogą zostać pominięte, by finalny tekst był dobry i jakościowy. Oferuję napisanie indywidualnych, marketingowych treści z uwzględnieniem specyfiki grupy docelowej, kultury organizacyjnej Twojej firmy czy medium, w którym tekst ma zostać opublikowany. Decydując się na copywriting Katowice, zyskujesz więc szereg korzyści:

  • wsparcie specjalisty ds. marketingu i profesjonalne doradztwo;
  • kreatywne i oryginalne pomysły na kampanie;
  • unikalne teksty wysokiej jakości;
  • skuteczność prowadzonych działań w obrębie pozycjonowania strony;
  • oszczędność czasu;
  • kompleksową obsługę;
  • gwarancję terminowości;
  • i wiele innych, o których przekonasz się w trakcie współpracy z copywriterem.

  Copywriter
  w Katowicach

  Zapytaj o ofertę

  Oferuję pisanie tekstów na zamówienie z dowolnej dziedziny. Posiadam doświadczenie jako copywriter w Katowicach, a prowadzę także działania na rzecz klientów w całym kraju i poza nim. Interesuje Cię pozycjonowanie strony w innym mieście? W takim razie sprawdź SEO copywriting WarszawaSEO copywriting WrocławSEO copywriting Poznań lub od razu skontaktuj się ze mną – z pewnością będę mógł pomóc, bez względu na lokalizację.

  Korzystając z mojej oferty, otrzymujesz kompleksową pomoc. Od omówienia strategii, przez dobór słów kluczowych, przygotowanie i zoptymalizowanie tekstu czy nawet jego publikację w wybranym medium.

  Korzystając z oferty, możesz postawić na długofalową współpracę albo wybrać zlecenie doraźne, np. przy przygotowaniu bieżącej kampanii czy w sytuacji, gdy zechcesz nanieść korektę na stworzone przez siebie treści.

  Wyróżnia mnie indywidualne podejście do klienta. Przekonaj się osobiście! Czekam na Twój kontakt, by przedstawić Ci szczegółową ofertę i rozpocząć współpracę. Zadzwoń 503 770 447 lub wypełnij formularz.

  Na blogu