Skip to main content

Copywriting to złożony proces tworzenia treści, który rozpoczyna się od poznania grupy docelowej, celów marketingowych i biznesowych firmy, jej stylu komunikacji oraz podstaw merytorycznych dotyczących danego tematu. Na tej podstawie powstają unikalne, ciekawe, angażujące teksty, które sprzedają, uczą, informują czy zapewniają rozrywkę. Copywriting to usługa dedykowana przedsiębiorcom, którzy chcą rozwinąć swój biznes, wykorzystując potencjał marketingu internetowego.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Kielc

Zapytaj o ofertę

Pozycjonowanie stron umożliwia osiąganie wyższych pozycji w wyszukiwarce na konkretne frazy kluczowe (lokalne i ogólne), budowanie rozpoznawalności marki, docieranie do nowych klientów i skuteczną promocję. Decydując się na copywriting Kielce zyskujesz teksty jakościowe, poprawne językowo i stylistycznie, niepowtarzalne, dostosowane do aktualnie obowiązujących wytycznych wyszukiwarki.

Możesz mi również zlecić inne teksty – m.in. artykuły wizerunkowe, sponsorowane i blogowe, wpisy do mediów społecznościowych, opisy do katalogów i broszur, poradniki i wiele innych formatów, odpowiednich do publikacji w różnych mediach.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Kielce

  Zapytaj o ofertę

  Czy copywriter SEO Kielce to osoba, której potrzebuje Twój biznes? Jeśli masz swoją stronę internetową lub planujesz ją stworzyć, warto, abyś zadbał o dobrej jakości, zoptymalizowane teksty. Mowa tutaj o opisie firmy, kategorii, produktów i usług oraz wszelkich treści, jakie znajdą się w witrynie.

  Odpowiednie nasycenie frazami kluczowymi, linkowanie wewnętrzne oraz prawidłowa infrastruktura strony sprzyjają windowaniu witryny w górę w wynikach wyszukiwania na konkretne frazy kluczowe.

  Nie musisz mieć wiedzy z zakresu SEO ani lekkiego pióra – możesz zlecić zadanie stworzenia dobrych treści specjaliście z doświadczeniem. Od wielu lat pomagam klientom w optymalizacji ich stron internetowych, a także dbam o warstwy tekstowe w social mediach, piszę artykuły do publikacji w internecie i nie tylko oraz zajmuję się korektą i redakcją tekstów dostarczonych przez Klientów.

  W zakresie moich kompetencji jest nie tylko copywriting Kielce, również audyt treści, prowadzenie fanpage czy reklama w internecie. Potrzebujesz innej pomocy przy rozwoju swojego biznesu? Zapraszam na konsultacje marketingowe!

  Copywriting
  Kielce

  Zapytaj o ofertę

  Decydując się na copywriting Kielce zyskujesz pomoc w zakresie, na jakim Ci zależy. Mogę zaoferować zarówno długofalową współpracę, która wpłynie na pozycjonowanie Twojej strony www w wynikach wyszukiwarki, jak i realizację doraźnych zleceń w zależności od potrzeb.

  Zgłaszają się do mnie Klienci, którzy potrzebują optymalizacji strony i poprawy treści, które znajdują się obecnie na niej, jak i tacy, którzy chcą, by pomógł im stworzyć stronę lub treści na nią od A do Z.

  Poza tym proponuję pisanie artykułów o różnej tematyce – zarówno eksperckich, jak i lifestylowych, które zostaną opublikowane na firmowym blogu, w poradniku dla klientów, na portalach zewnętrznych, w prasie czy w social mediach.

  Dlaczego warto zdecydować się na copywriting w firmie PiotrPolok.pl?

  • Posiadam wieloletnie doświadczenie w pozycjonowaniu stron www
  • Współpracuję z firmami z różnych branż i mam bogate portfolio
  • Realizuję zlecenia dla Klientów biznesowych, indywidualnych oraz różnych instytucji
  • Lekkie pióro, zacięcie dziennikarskie i znajomość zasad SEO sprawiają, że otrzymujesz teksty, które mają wartość merytoryczną, są ciekawa, angażujące i sprzedają
  • Nie ryzykujesz, że otrzymasz treści zduplikowane i przesycone frazami kluczowymi
  • Dysponuję zespołem copywriterów z doświadczeniem
  • Oferuję konsultacje marketingowe i pomoc przy kampaniach reklamowych
  • Każde zlecenie traktuję indywidualnie i dokładam wszelkich starań, by dostarczone treści wpisywały się w potrzeby Twojego biznesu

  Copywriter
  w Kielcach

  Zapytaj o ofertę

  Czy wiesz, że jako copywriter w Kielcach mogę pomóc Ci wypromować Twój biznes, dotrzeć do nowych odbiorców I zwiększyć sprzedaż zarówno lokalnie, jak i w regionie czy całym kraju?

  Wystarczy, że powiesz, jakie są Twoje potrzeby i oczekiwania, a ja przedstawię Ci ofertę współpracy wraz z szacunkową wyceną. Możemy nawiązać współpracę jednorazową, okresową lub długofalową. Wszystko po to, aby przybliżyć Cię do postawionych celów i założeń biznesowych.

  Działam jako copywriter w Kielcach, ale i w wielu innych miastach w Polsce. Poznaj moją ofertę dla innych miast: copywriting Kraków, copywriting Lublin czy copywriting Poznań. Pamiętaj, że każde zlecenie traktuję indywidualnie i nawet jeśli nie znalazłeś w mojej ofercie dokładnie tego, czego potrzebujesz – zachęcam do kontaktu.

  Z przyjemnością podejmuję się również bardziej zaawansowanych współprac i zawsze dokładam wszelkich starań, by pomóc najlepiej, jak to możliwe. Skontaktuj się ze mną!

  Na blogu