Skip to main content

Potrzebujesz wsparcia w prowadzonych przez siebie poczynaniach i chętnie powierzysz komuś część obowiązków? Szukasz osoby, która stworzy unikalne, zoptymalizowane i wartościowe treści? Pomogę Ci w stworzeniu kampanii marketingowych. Napiszę teksty z właściwie dobranymi frazami kluczowymi, odpowiednie na stronę internetową czy bloga, artykuły sponsorowane oraz różne inne treści.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Łodzi

Zapytaj o ofertę

Wyznaję zasadę, że dobry i skuteczny copywriting Łódź to rozbudowany proces, na który składa się wiele etapów. Począwszy od szczegółowego wywiadu z klientem, przez stworzenie briefu, research, dobór słów kluczowych, napisanie tekstu, jego edycję, akceptację klienta, naniesienie ewentualnych poprawek, aż po publikację.

Chcesz wiedzieć więcej na temat tego, jak pracuję? Poznaj moją ofertę lub od razu skontaktuj się ze mną. Powiem, jak mogę pomóc Twojej marce zaistnieć w sieci i docierać do nowych klientów!

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Łódź

  Zapytaj o ofertę

  Dlaczego copywriter Łódź jest osobą, której potrzebuje Twój biznes? Posiadam wieloletnie doświadczenie w branży. Tworzę wraz z moim zespołem kampanie dla klientów z różnych branż, dlatego bez względu na profil Twojej działalności – pomogę również Tobie.

  Jeśli zależy Ci na zbudowaniu rozpoznawalności marki, docieraniu do nowych odbiorców, tworzeniu skutecznych i przykuwających uwagę reklamach, pojawianiu się wysoko w wyszukiwarce Google na zapytania związane z Twoją działalnością czy posiadaniu dobrej, zoptymalizowanej i przejrzystej strony internetowej – jestem do Twoich usług!

  Dziś mamy do czynienia przede wszystkim z marketingiem treści, dlatego użytkownicy chętnie oddają się lekturze wartościowych artykułów, poszukują informacji o produktach i usługach, a także liczą się z poradami, rankingami czy wskazówkami.

  Jako copywriter Łódź stworzę dla Ciebie w pełni unikalne teksty, zgodne z wytycznymi. Preferuję pracę na zasadzie współpracy i w oparciu o brief. Dzięki temu treści są merytoryczne, zgodne z wizją i misją firmy, dopasowane do określonej grupy odbiorców oraz medium, w którym tekst ma się pojawić.

  Copywriting
  Łódź

  Zapytaj o ofertę

  Czy usługa copywriting Łódź jest potrzebna Twojemu biznesowi? Co do tego nie mam żadnych wątpliwości! Skuteczne działania marketingowe pomogą Ci wypromować Twoją markę. Dlatego nieważne czy stawiasz pierwsze kroki w biznesie czy masz już doświadczenie i chcesz prężnie rozwijać swoją firmę.

  Mogę przygotować dla Ciebie teksty SEO, które zostaną umieszone na stronie internetowej Twojego przedsiębiorstwa, artykuły na bloga, wpisy sponsorowane, teksty do publikacji w prasie, mailingi i wiele więcej. Co więcej, oferuję również redakcję, korektę i optymalizację dostarczonych przez Ciebie treści.

  Copywriting Łódź to dobry wybór, by za sprawą contentu docierać do potencjalnych klientów i zatrzymywać obecnych. Dlaczego warto i co zyskujesz?

  • kompleksową pomoc w zakresie marketingu internetowego;
  • oryginalne pomysły na kampanie;
  • unikalne, zoptymalizowane teksty wysokiej jakości;
  • skuteczne działania, pomagające witrynie znaleźć się w czołówce wyników wyszukiwania;
  • kompleksową i profesjonalną pomoc przy tworzeniu strategii marketingowej;
  • gwarancję terminowości;
  • i wiele innych korzyści.

  Copywriter
  w Łodzi

  Zapytaj o ofertę

  Posiadam doświadczenie jako copywriter w Łodzi, ale prowadzę działania w całym kraju i poza nim. Chcesz pozycjonować swoją stronę w innym mieście, w regionie albo w całej Polsce? Planujesz kampanię reklamową w sieci lub outdorze? Dopiero wchodzisz na rynek i chcesz, by odbiorcy dowiedzieli się o Twoim brandzie?

  W takim razie sprawdź copywriting Poznańcopywriting Wrocławcopywriting Katowice bądź po prostu skontaktuj się ze mną. Przedstawię Ci działania skrojone na miarę potrzeb Twojego biznesu, ponieważ personalizacja jest istotna i bez względu na lokalizację!

  Naszą współpracę rozpoczniemy od szczegółowego wywiadu, który będzie bazą do stworzenia odpowiedniej strategii działań marketingowych. Zapewniam indywidualne podejście do klienta oraz profesjonalne działania na najwyższym poziomie. Przekonaj się osobiście i osiągnij sukces z moją pomocą. Czekam na Twój kontakt! Przedstawię Ci szczegółową ofertę i rozpoczniemy owocną współpracę.

  Na blogu