Skip to main content

Pisanie tekstów pod wyszukiwarki już dawno przestało mieć sens. Dziś, aby uzyskać wyższe pozycje na poszczególne frazy kluczowe w wynikach wyszukiwania, konieczne jest publikowanie treści merytorycznych, wartościowych dla użytkowników, unikalnych i odpowiednio nasyconych frazami kluczowymi. Należy także zadbać o linkowanie wewnętrzne i zewnętrzne oraz inne aspekty, które są istotne przy pozycjonowaniu stron internetowych.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Kęt

Zapytaj o ofertę

Copywriting Kęty to usługa, która pomoże Twojej stronie zyskać lepszą widoczność i dotrzeć do nowych, potencjalnych Klientów. Ale to nie wszystko. Jako copywriter SEO oferuję również stworzenie wielu innych rodzajów treści – m.in. artykuły wizerunkowe, wpisy do social mediów, teksty do broszur i katalogów oraz wiele innych. Mogę także wykonać redakcję i korektę tekstu, który dostarczysz, czy zadbać o reklamę w internecie Twojego biznesu!

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Kęty

  Zapytaj o ofertę

  Wieloletnie doświadczenie w branży sprawiło, że dziś realizuję zlecenia dla firm z właściwie każdej branży i o różnym zasięgu. Pomagam mikro przedsiębiorcom, którzy dopiero rozpoczynają swoją działalność, jak i średnim czy dużym firmom o zasięgu lokalnym, ogólnopolskim, a nawet międzynarodowym. Pozycjonowanie stron internetowych to moja specjalność, stąd też w głównej mierze działam jako copywriter, pomagając Klientom w budowaniu ich pozycji w internecie.

  Dostarczone przeze mnie teksty zawsze są unikalne, dostosowane do grupy docelowej i medium, w którym są publikowane, czytelne, poprawne językowo i stylistycznie, a przede wszystkim użytecznie. Chętnie czerpię z wiedzy merytorycznej Klientów, ponieważ wiem, że to oni są ekspertami w swojej branży.

  Zawsze przed rozpoczęciem współpracy proszę o uzupełnienie briefu, w którym ustalony zostaje zakres działań. Jako copywriter Kęty stawiam na owocną współpracę – poznaję potrzeby i oczekiwania Klientów, a przy tym dbam o terminowość realizowanych zleceń.

  Copywriting
  Kęty

  Zapytaj o ofertę

  Dlaczego warto zlecić copywriting specjaliście z doświadczeniem? Przede wszystkim dzięki temu zyskasz teksty dopracowane w każdym calu. Niejednokrotnie spotykam się z opinią Klientów, którzy próbowali pisać treści samodzielnie lub zlecali je swojemu zespołowi, co zajmowało bardzo dużo czasu, a nie przynosiło pożądanych rezultatów.

  Moje wieloletnie doświadczenie jest gwarancją dla Ciebie, że otrzymasz poprawne, ciekawe z punktu widzenia odbiorców, zoptymalizowane i angażujące treści, które z powodzeniem będą stanowiły wizytówkę Twojej firmy.  Zaoszczędzisz tym czasem czas, który możesz lepiej wykorzystać na rozwój swojego biznesu.

  Obawiasz się, czy otrzymane treści dobrze oddadzą charakter Twojego przedsiębiorstwa i będą poprawne pod względem merytorycznym? Zapewniam, że tak! Na początku dokładnie wysłucham tego, co chcesz osiągnąć i jakie są cele marketingowe Twojej firmy oraz kto jest jej grupą docelową. Gdy w trakcie tworzenia treści pojawią się pytania lub wątpliwości – poproszę Cię o pomoc i dodatkowe informacje.

  Zwykle też wysyłam próbki tekstów do akceptacji, by ustalić, czy właśnie na takim formacie Ci zależy. Po dostarczeniu gotowych treści zapoznasz się z nimi, a jeśli będziesz mieć uwagi lub prośby o rozbudowanie – zapewnię poprawki, aby każdy z tekstów był satysfakcjonujący.

  Jakie treści możesz mi zlecić?

  • Opisy kategorii, produktów i usług na stronie www lub w sklepie internetowym
  • Wpisy na blog eksperckie i lifestyle
  • Artykuły wizerunkowe i sponsorowane
  • Artykuły do publikacji w prasie
  • Treści do social mediów
  • Teksty zapleczowe
  • Opisy do katalogów
  • FAQ
  • Opisy dotyczące firmy i jej działalności
  • Hasła reklamowe i teksty do kampanii reklamowych
  • Treści do broszur, folderów, katalogów, prezentacji
  • I wiele innych, ustalonych indywidualnie typów tekstów o różnej tematyce

  Copywriter
  w Kętach

  Zapytaj o ofertę

  Zastanawiasz się, czy potrzebujesz pomocy SEO copywritera w Kętach? Jeśli masz stronę internetową, z którą chcesz dotrzeć do nowych odbiorców i pozyskiwać potencjalnych klientów – warto, aby była ona odpowiednio zoptymalizowana.

  Jeśli planujesz dopiero stworzenie swojej strony www czy sklepu internetowego – również mogę pomóc. Zależy Ci, by w Twoich social mediach więcej się działo, a treści angażowały odbiorców i kierowały ich na stronę www? A może nie masz czasu na prowadzenie firmowego bloga, w którym dostarczysz wartościowe treści dla swoich odbiorców? W każdym z tych przypadków mogę Ci pomóc!

  Copywriting Kęty to usługa dedykowana firmom, które chcą zamówić dobrej jakości teksty – zarówno te zoptymalizowane pod lokalne frazy kluczowe, jak i ogólne czy innego typu treści.

  Działam jako copywriter w Kętach, ale również na terenie całego kraju. Sprawdź moją ofertę: copywriting Katowice, copywriting Poznań czy copywriting Warszawa lub po prostu skontaktuj się ze mną i powiedz, czego potrzebujesz. Gwarantuję udaną współpracę, profesjonalizm, terminowość i pomoc w zakresie marketingu internetowego.

  Na blogu