Skip to main content

Stworzenie treści na stronę internetową, artykułu na blog lub sponsorowanego czy każdego innego formatu tekstowego, to moja specjalność. Oferuję copywriting, jak i przygotowywanie tekstów wizerunkowych, ofert, postów do social mediów, treści do broszur czy kreatywnych haseł do reklam.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Gdyni

Zapytaj o ofertę

Pracuję z tekstem od kilkunastu lat, a pozycjonowaniem stron internetowych zajmuję się od blisko dziesięciu. Znam SEO od podszewki, ale jednocześnie wiem, jak ważną rolę odgrywają dobre, unikalne, wciągające i praktyczne z punktu widzenia odbiorcy treści.

Jeśli szukasz osoby, która zadba o copywriting i stworzy treści pod Twoje wytyczne, które dobrze oddadzą to, co chcesz przekazać swoim odbiorcom – doskonale trafiłeś. Poznaj ofertę i skontaktuj się ze mną, by omówić szczegóły.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Gdynia

  Zapytaj o ofertę

  Współpraca z copywriterem to skuteczny sposób na to, bo prowadzić udaną komunikację z Klientami na swojej stronie internetowej, w social mediach, blogu czy w ofercie. Odpowiednio przygotowane teksty mogą sprzedawać, budować wizerunek firmy, projektować trwałe relacje z odbiorcami, zwiększać rozpoznawalność czy spełniać funkcje informacyjne.

  Jako copywriter trzymam się ustalonych wytycznych i przygotowanego w porozumieniu z Klientem briefu. Cenię dobrą współpracę, chętnie korzystam ze wsparcia merytorycznego ekspertów, dążę do tego, by stworzone treści były jakościowe, ciekawe, dobre stylistycznie i unikalne, a jednocześnie przystosowane do wytycznych wyszukiwarki.

  Zależnie od potrzeb i miejsca publikacji tekstów, dostosowuję język komunikacji do odbiorców, dbam o odpowiednią optymalizację czy linkowanie (w przypadku treści publikowanych w sieci) oraz przekazuję informacje w sposób perswazyjny, by treść realizowała założony cel – np. zachęcała do sprzedaży, udziału w evencie czy zapisania się do newslettera.

  Copywriting
  Gdynia

  Zapytaj o ofertę

  Copywriting  Gdynia to proces tworzenia treści, który składa się z wielu etapów. Aby tekst był dobry i jakościowy, konieczne jest poznanie potrzeb Zleceniodawcy, zagłębienie się w specyfikę firmy, poznanie jej języka komunikacji, ustalenie grupy docelowej, przeprowadzenie research-u na tematy, które będą poruszane w tekście, a następnie przygotowanie dobrej warstwy tekstowej, zoptymalizowanie jej pod słowa kluczowe, zadbanie o właściwy język perswazji i wykonanie weryfikacji merytorycznej. Ważne jest także dopracowanie tekstu pod kątem wizualnym, aby jego lektura była przyjemna i nie zmęczyła odbiorców.

  Dokładam wszelkich starań, aby Klient był zadowolony z powierzonego mi zlecenia, stąd też wspólnie poszukujemy najlepszych rozwiązań. Przesyłam treść do akceptacji, wsłuchuję się we wskazówki i dostosowuję do nich, aby efekt końcowy był satysfakcjonujący dla Zleceniodawcy.

  Jeśli więc chcesz zlecić copywriting specjaliście z wieloletnim doświadczeniem, który zadba o każdy detal i stworzy przyjemną atmosferę współpracy – zapraszam do kontaktu!

  Copywriter
  w Gdyni

  Zapytaj o ofertę

  Moje doświadczenie jako SEO copywriter jest niezwykle bogate, dzięki czemu mogę zaoferować usługi na najwyższym poziomie. Zapewniam napisanie unikalnych treści, dopasowanych do indywidualnych potrzeb.  Dlaczego warto ze mną współpracować?

  • Zyskujesz wsparcie specjalisty ds. marketingu i profesjonalne doradztwo, by tworzyć kreatywne kampanie, realizujące cele biznesowe firmy.
  • Otrzymujesz unikalne teksty wysokiej jakości, odpowiednio dopasowane do medium, w którym się ukażą oraz grupy docelowej.
  • Oszczędzasz czas, ponieważ całym czasochłonnym procesem tworzenia treści zajmuje się ekspert. Do Twoich zadań należy jedynie zlecenie stworzenia treści i weryfikacja merytoryczna otrzymanych tekstów. Gwarantuję przy tym terminowe wywiązywanie się z powierzonych zadań.
  • Jako SEO copywriter Gdynia z wieloletnim doświadczeniem w pozycjonowaniu stron internetowych, pomogę Ci w uzyskaniu wysokich pozycji w wyszukiwarce i dotarciu do nowych Klientów.

  Oferuję pisanie tekstów na zamówienie z dowolnej branży. Posiadam doświadczenie jako copywriter w Gdyni, jednak prowadzę również działania w całej Polsce i za granicą. Interesuje Cię pozycjonowanie strony w innym mieście?

  Sprawdź copywriting Warszawa, copywriting Wrocław, copywriting Katowice lub po prostu skontaktuj się ze mną – z pewnością będę mógł pomóc, bez względu na lokalizację. Gwarantuję indywidualne podejście do każdego zlecenia. Zadzwoń 503 770 447 lub wypełnij formularz.

  Na blogu