Skip to main content

semKRK#20 nachodzi! Największy barcamp o tematyce SEM i SEO zawita ponownie do Muzeum Manggha w Krakowie. Razem z nim 7 ekspertów z branży ze swoimi prelekcjami! Rozpocznij ostatni październikowy weekend z DevaGroup i semKRK!

O tym, jak bardzo wyjątkowym spotkaniem jest semKRK mogliście dowiedzieć się już 19 razy! Ostatnia edycja #BIG pobiła wszelkie rekordy i potwierdziła, że to wydarzenie absolutnie niepowtarzalne. Nie ważne, czy jesteś specjalistą SEM, SEO, pracujesz w agencji marketingu internetowego m.in jako copywriter, dziale marketingu, branży e-commerce, czy też prowadzisz własny biznes! Idea spotkań ciągle pozostaje niewyczerpana!

Wysokie oceny zbierane w ankietach przez organizatora – krakowską agencję DevaGroup – świadczą o potrzebie integracji branży SEM i SEO oraz o chęci wymiany wiedzy w luźnej, barcampowej atmosferze. Spotkaniom przyświeca jeden główny cel: edukacja. Korzystając z niestandardowego sposobu wyboru prelegentów (jakim jest głosowanie na tematy prezentacji bez znajomości ich autorów), szansę pokazania się na scenie zdobywają nowe twarze w branży. Kolejne wydarzenie odbędzie się już 28 października w Krakowie. Już nie możemy doczekać się tego spotkania na żywo!

Rozkład jazdy semKRK#20

  • Zobaczycie 7 prelekcji 3 marketingowe gwiazdy, które zostały zaproszone przez CEO DevaGroup – Krzysztofa Marca, 2 zwycięzców z głosowania C4P, 2 zwycięskie prezentacje case studies z konkursu semKRK Awards 2022.
  • weźmiecie udział w wyjątkowym wydarzeniu branży SEM i SEO, copywritingu
  • poznacie nowinki branżowe, które zainspirują Was do działania,
  • będziecie mogli zadawać ekspertom pytania na żywo!

Wystąp na scenie ze swoją prezentacją! Call4Papers i możliwość zgłoszenia się jako prelegent tutaj (do 2.09): https://semkrk.pl/call4papers/

Więcej o wydarzeniu:

Strona internetowa semKRK#20: https://semkrk.pl

Facebook: https://www.facebook.com/spotkaniasemkrk/

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/578479120665543

Twitter: https://twitter.com/semkrk

Platforma z nagraniami z wcześniejszych edycji: https://semkrk.myvod.io/

Regulamin wydarzenia: dva.pl/semKRK-regulamin

Bilety: https://app.evenea.pl/event/semkrk20/

Piotr Polok

Od 2012 roku aktywnie prowadzę działania związane z tworzeniem treści i reklamą w internecie. Współpracuję z firmami i klientami indywidualnymi, przede wszystkim działającymi w e-commerce oraz usługach.