Skip to main content

Pomówmy o marketingu po raz 15. Weź udział w darmowym webinarze i dowiedz się jak pozycjonować oferty na Allegro, dlaczego hosting jest ważny dla SEO i co jest istotne we współpracy z copywriterem. Wydarzenie organizowane jest przez agencję reklamową DevaGroup. Zapisz się już teraz!

[Aktualizacja]

Zobacz video z wydarzenia i przeczytaj tekst, w którym rozmawiam z Kamilem o współpracy na linii klient – copywriter: https://www.devagroup.pl/blog/jak-wspolpracowac-ze-specjalista-od-tresci

Pomówmy o marketingu: 2 prelekcje i wywiad

Wydarzenie poprowadzi Kamil Leśniak z DevaGroup, a wśród uczestników pojawią się:

  • Dawid Petryniak, Junior Allegro Specialist w DevaGroup, z prezentacją: „Pozycjonowanie ofert na Allegro, czyli jak uzyskać wysoką pozycję w trafności”
  • Artur Pajkert – Head of Marketing w cyber_Folks, z prezentacją: „Na serwerze z 26 tys. spamujących stron porno… Czyli jak hosting wpływa na SEO?”
  • Piotr Polok – Copywriter i właściciel PiotrPolok.pl, Content manager w Redelement.pl oraz autor podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?„, w rozmowie z Kamilem Leśniakiem opowie „Jak współpracować ze specjalistą od treści?”

Pomówmy o marketingu DevaGroup

Piotr Polok

Od 2012 roku aktywnie prowadzę działania związane z tworzeniem treści i reklamą w internecie. Współpracuję z firmami i klientami indywidualnymi, przede wszystkim działającymi w e-commerce oraz usługach.