Skip to main content

Webinar z serii „Google dla biznesu #7: Skuteczny e-commerce, który wygrywa sezon świąteczny” organizowany był przez Deva Group. Zobacz nagranie video.

Ostatni webinar w 2021 roku, „Google dla biznesu”, poświęcony był branży e-commerce. Podpowiedzieliśmy, co robić i na co zwracać uwagę, by zdobyć zadowolonych klientów. Bez sprzedażowych opowieści, za to z dużą dawką porad, szczególnie w okresie ery postpandemicznej i Świąt. Obie te sytuacje mają wpływ na branżę e-commerce, dlatego przedstawiliśmy kilka ważnych praktyk, wykorzystywanych w marketingu sklepów internetowych.

Zobacz moją prezentację „Po co mi dzisiaj blog w sklepie internetowym?” Opowiadam, dlaczego prowadzenie bloga firmowego w sklepie internetowym ma sens. Tłumaczę, jakie korzyści niesie on właścicielowi sklepu, a jakie jego klientom i jak powinien działać.

Prelegenci i tematy „Google dla biznesu #7”

Aleksandra Pizoń, Junior SEM Specialist w agencji DevaGroup, opowie o lokalizacji klientów, zbada jak sprawić, by wrócili do Twojego sklepu?

Piotr Polok, właściciel i copywriter w PiotrPolok.pl, Content manager w Redelement.pl, wskaże korzyści sprzedażowe z prowadzenia blogu w sklepie internetowym.

Jakub Pietraszek, współzałożyciel i CEO Booste, zajmie się finansowymi wyzwaniami e-commerce w okresie przedświątecznym

Piotr Polok

Od 2012 roku aktywnie prowadzę działania związane z tworzeniem treści i reklamą w internecie. Współpracuję z firmami i klientami indywidualnymi, przede wszystkim działającymi w e-commerce oraz usługach.