Skip to main content

19 maja 2024 w samym centrum Siemianowic Śląskich odbędzie się pierwszy charytatywny SEO Bieg. Głównym celem wydarzenia jest zbiórka funduszy na zakup wózka inwalidzkiego. Sprawdź szczegóły i zapisz się już teraz!

Kiedy: 19 maja 2024, godzina 9:00 (start biegu), 8:30 (zbiórka uczestników)

Gdzie: Ratusz w Siemianowicach Śląskich, ul. Jana Pawła II 10, 41-100 Siemianowice Śląskie (mapa)

Zapisy: kliknij tutaj i zapisz się na bieg

Więcej informacji: profil SEO Bieg na Facebooku

SEO Bieg

Pasja do biegania i chęć niesienia pomocy spotykają się w Siemianowicach Śląskich podczas pierwszego SEOBiegu charytatywnego by Linkhouse 2024. To wyjątkowa okazja, by połączyć sportowy duch rywalizacji z działalnością na rzecz dobra wspólnego.

Cel

Tegoroczny bieg ma na celu zebranie środków na zakup wózka inwalidzkiego dla naszego kolegi z branży, Adama Skrzypka. Całkowity koszt udziału w biegu to 250 zł, które w pełni przeznaczone są na ten szczytny cel. Dodatkowo, Adam organizuje osobną zrzutkę na zakup specjalistycznego wózka. Wszystkich chętnych do wsparcia tej inicjatywy zachęcamy do odwiedzenia strony: https://zrzutka.pl/skrzypek. Każda pomoc ma znaczenie!

Poznaj organizatorów

Mateusz Dela (Odwiedź LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/mateuszdela/)

Pasjonat SEO i biegania, który od lat łączy swoją zawodową pasję z działalnością charytatywną. Mateusz jest znany w branży marketingu internetowego jako ekspert, który nie tylko pomaga firmom zwiększać ich widoczność w sieci, ale także wykorzystuje swoje umiejętności do organizowania wydarzeń, które mają realny wpływ na pomoc potrzebującym. Jego determinacja i zaangażowanie są inspiracją dla wielu. Mateusza kojarzycie z corocznych zbiórek na cele dobroczynne, takich jak np. zbiórka karmy dla schronisk organizowana co rok w okolicach Świąt Bożego Narodzenia.

Natalia Paciorek (Odwiedź LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/natalia-paciorek/)

Zawodowo zajmuje się marketingiem cyfrowym z naciskiem na SEO – pracuje po stronie klienta InHouse oraz prowadzi własną Agencję Visibility Lab. Po godzinach amatorsko biega i testuje swoje siły na salach treningowych. Uwielbia treningi HIIT.

Klara Ania Witkowska (Odwiedź LinkedIn: https://www.linkedin.com/in/klara-anna-witkowska/)

Odpowiada za część graficzną całego projektu. Na co dzień pełni funkcję właściciela w agencji Digitly Agencja Interaktywna oraz wykładowcy na Uniwersytet WSB Merito Poznań.

Piotr Polok

Od 2012 roku aktywnie prowadzę działania związane z tworzeniem treści i reklamą w internecie. Współpracuję z firmami i klientami indywidualnymi, przede wszystkim działającymi w e-commerce oraz usługach.