Rekomendacje

Dlaczego warto skorzystać z mojej oferty? Czym się wyróżniam i jak pracuje? Poznaj opinie ludzi, dla których realizowałem zlecenia oraz tych, z którymi stale współpracuje. Moi klienci to często agencje reklamowe, firmy SEO, indywidualni klienci i dziennikarze.

płk Kazimierz Dyński - Dyrektor Biura Organizacyjnego MPL AIR SHOW 2018, Dowództwo Generalne Rodzajów Sił Zbrojnych

Rekomendacje_PiotrPolok.pl

– płk Kazimierz Dyński, Dyrektor Biura Organizacyjnego MPL AIR SHOW 2018

dowództwo logo
Sławomir Borowy, Asante

Zaangażowany, dociekliwy, pomysłowy, a przy tym całkiem skromny 😉 Z Piotrem współpracuję w zakresie marketingu szeptanego, konsultujemy też strategie SEO i działania e-marketingowe w ogóle. Sprawdzi się jako doświadczony i terminowy copywriter i dziennikarz, ze sporym obyciem w branży marketingu internetowego. Jest „wybuchową mieszanką pomysłów” stąd polecam go do otwartych projektów, lub do świadomego rozsadzenia skostniałych umysłów w ułożonych biznesach.

– Sławomir Borowy, Asante.pro

asantepro
Artur Strzelecki, SilesiaSEM.pl

Piotr pisał dla nas artykuły na portale oraz tworzył teksty na strony www. Całość została zrealizowana w terminie i zgodnie z naszymi wytycznymi. Warto skorzystać, gdy potrzebujemy wartościowej treści zarówno na portale, blogi, jak i pod SEO. Otwarty umysł i pasja Piotra sprawiają, że teksty są merytoryczne i lekko się je czyta.

– Artur Strzelecki, Silesiasem.pl

logo_silesia_sem
Paweł Gontarek, Zgred.pl

Piotrek bardzo solidnie i rzetelnie podchodzi do pisania artykułów. Bardzo terminowo wywiązuje się z zobowiązań, które na niego się nakłada. Artykuły są dobrze napisane i merytoryczne – widać profesjonalne podejście do copywritingu. Polecam współprace z Piotrem przy tworzeniu treści wszelakich.

– Paweł Gontarek, Zgred.pl

Mária , hyperia.sk

Cooperation with Piotr is excelent. He always does things on time, he doesnt only do things what i say, but even more. He is very proactive, he tries to advice me how to do it even better, which is what i really appreciate. You can see he is into it, he likes working on it. He cares how the project goes and how to do it the best. I am very happy to work with him, I’ve even recommended him to my colleague, who also needed a person who would manage the Polish market.

– Mária, hyperia.sk

hyperia logo
Kordian Minkina, Rankit.pl

Z Panem Piotrem mam przyjemność współpracować już od kilku lat. Do tej pory Pan Piotr realizował dla naszej agencji kampanie marketingu szeptanego oraz kilka zleceń dotyczących stworzenia profesjonalnych tekstów na strony internetowe. Wszystkie projekty zostały zrealizowane według naszych wskazówek, terminowo, a jakość nie pozostawiała nic do życzenia.

– Kordian Minkina, Rankit.pl

rankit logo
Michał Barczyk, MediaWIN / Laskas.pl

Dokładny, pomysłowy, terminowy i innowacyjny to 4 cechy, które najlepiej określają Pana Piotra. Zlecone zadania wykonane są w najwyższej jakości, zgodnie z podanymi wytycznymi i sugestiami. Wiedza, pasja i doświadczenie, jakie posiada Pan Piotr Polok pozwalają opracować wspólnie ciekawe i niekonwencjonalne sposoby promowania marek i produktów w internecie. Dodając do tego profesjonalne podejście, dobre poczucie humoru i otwartość sprawiają, że współpraca zawsze przebiega w miłej atmosferze.

– Michał Barczyk, MediaWIN/Laskas.pl

Logo mediawin.pl
Mateusz Dela, Wildesign.pl

Pomysłowość, otwartość i terminowość to trzy słowa jakimi mogę opisać Pana Piotra. Stale współpracujemy nad kolejnymi projektami, a końca nie widać. Polecam do współpracy wszystkim, którzy szukają copywritera z doświadczeniem.

– Mateusz Dela, Wildesign.pl

Mateusz Markiel, Markiel.eu

Ogólnie rzecz biorąc, to z reguły jestem źle nastawiony do aktywnego zlecania jakichkolwiek zadań na zewnątrz. Od reguły musi być oczywiście wyjątek, jakim jest Pan Piotr. Zlecone zadania są zawsze wykonywane w terminie i z należytą starannością. Kontakt z Panem Piotrem w moim przypadku sprowadza się do zlecenia, odebrania zlecenia i opłacenia faktury. Zatem mogę jasno zapewnić, że każde zadanie jakie zleciłem, zostało wykonane perfekcyjnie do tego stopnia, że dzięki wiedzy i kreatywności Pana Piotra, nie było żadnej potrzeby zmian lub poprawek.

– Mateusz Markiel, Markiel.eu

markiel
Grzegorz Awiżeń, Seonika.pl

Z Piotrem współpracuję w zakresie artykułów i pozyskiwania linków. Wszystko wykonywane jest według moich założeń. Przekonała mnie jakość jego pracy, a co ważne jego ceny są bardzo konkurencyjne. Czasami nawet lepiej zapłacić więcej, ale mieć pewność, że robota zostanie dobrze wykonana.

– Grzegorz Awiżeń, Seonika.pl

Zleciłem Panu Piotrowi kilka tekstów na próbę, które dotyczyły dość specyficznej branży. Minęło już trochę czasu, a my w dalszym ciągu współpracujemy. Polecam tego copywritera zarówno do krótkich opisów na strony www, jak i poważniejszych tematów.

– Dominik Mąka, Top10-pozycjonowanie.pl