John Legend – jeden z najpopularniejszych amerykańskich wokalistów R&B powraca z nowym, długo zapowiadanym krążkiem. Album „Love In The Future”, którego brzmienie już teraz zapowiadane jest jako przełomowe. Krążek powstawał pod czujnym okiem Kanye Westa. Wiemy, gdzie posłuchasz go przedpremierowo!

Love in the Future cover

Deezer, wiodący serwis streamingu muzycznego, przygotował kolejną muzyczną niespodziankę dla swoich użytkowników. Fani brzmień R&B mogą przedpremierowo posłuchać najnowszego albumu Johna Legenda pt: „Love In The Future”.

Znalazły się na nim dobrze znane utwory „The Beginning” i „Who Do We Think We Are” (Ft. Rick Ross), które udostępnione zostały fanom już kilka miesięcy temu. Aktualnym singlem z płyty jest kompozycja „Made To Love” wyprodukowana przez Kanye Westa. Kanye jest też producentem wykonawczym całego krążka, podobnie jak Dave Tozer i sam Legend – czyli skład odpowiadający za sukces najpopularniejszych płyt Johna – „Get Lifted” i „Once Again”.  Wśród gości na płycie usłyszymy m.in. Seala i rapera Ricka Rossa.

W swoich tekstach John próbuje na nowo odnaleźć znaczenie klasycznych terminów ‘miłość’ i ‘związek’. Na ile w czasach tak rozwiniętych technologicznie potrafimy jeszcze żyć w monogamicznych związkach, wiemy co to bliskość i wierność? Próby odpowiedzi na te pytania zawarte są w 16 (a w wersji deluxe aż 20 ) kompozycjach na „Love In The Future”.

Oficjalna premiera płyty przewidziana jest na 3 września br. Już dziś albumu w wersji de luxe możesz posłuchać w serwisie Deezer.