Czy marzyliście kiedyś o imprezie na piaszczystej plaży w pobliżu jeziora, z wielką sceną i ludźmi, którzy przyszli po to, by dobrze się bawić? Już dziś zamieńcie marzenia w rzeczywistość. Weźcie urlop, odstawcie wszelkie choroby i anulujcie zabookowany bilet lotniczy do Egiptu. Nadchodzi największa plenerowa impreza na Śląsku z jeszcze większymi gwiazdami na scenie! Wyczekujemy 25 sierpnia!

Jeżeli imprezy na plaży kojarzą Ci się tylko z Bałtykiem, a występy światowej klasy dj’ów z klubem Pacha na Ibizie to koniecznie musisz przeczytać ten artykuł. To niesamowite, że zbliża się trzecia edycja festiwalu, który jednego dnia, na dwóch scenach zgromadzi tak wielkie osobistości. Ponadto cała akcja rozegra się nad jeziorem Nakło – Chechło, tak dobrze znanym wszystkim imprezowiczom. Wszystko rozpocznie się o godzinie 18. Z każdą godziną na scenie pojawiać się będzie kolejna gwiazda, a jej występy urozmaicać będą efekty świetlne.

Mowa o festiwalu Summer House Music organizowanym przez klub Onyx i radio Planeta FM. Znany jest już line up imprezy, który zawiera ponad 20 dj’ów oraz gwiazdę specjalną. Co prawda gość specjalny w tym roku odwiedził już Polskę – choć nie wszyscy mogli posłuchać jego umiejętności w Gdańsku. Na scenie pojawią się m.in ESQUIRE, DA HOOL czy DJ W, a gwiazdą wieczoru będzie ATB.

Poprzednie edycje festiwalu gościły takie gwiazdy, jak duet Lexy&K-Paul, czy dj’a Mr X – Africa Islam. Organizatorzy postanowili zrobić trochę przerwy, tylko po to, by wrócić z mega energią i mnóstwem gwiazd, które przez całą noc nie tylko na niebie, ale i na scenie będą świecić dla tysięcy zwolenników muzyki klubowej!

Oficjalna sprzedaż biletów rusza 23 lipca, lecz w sieci możecie już znaleźć miejsca, które oferują wejściówki po bardzo przystępnych cenach.

Słyszałem komentarze ludzi: „Nie mogliśmy jechać na ATB do Gdańska, to ATB przyjechał do nas”.

W takim razie do zobaczenia na festiwalu 😉

 

plakat SHM2012