Muzycy ze Śląska nagrywają płytę by pomóc dzieciom chorym na raka! Środki zebrane na stronie wspieram.to zostaną przeznaczone na produkcję – materiał na nią jest już prawie gotowy – mix oraz mastering, a także na grafikę i zdjęcia.
25 % dochodów ze sprzedaży zostanie przeznaczone na pomoc dzieciom zmagającym się z chorobą nowotworową.

W maju 2013 roku, postanowiono, że na początek grupa przekaże aż 25 procent przychodów ze sprzedaży przyszłej płyty, singli oraz koncertów. Pieniądze mają zostać przekazane na konto fundacji „Herosi”. Fundacji wspierającej dzieci z chorobą nowotworową. To dzięki tej organizacji, wspieranej przez wiele znanych osobistości – w tym polskich sportowców – wiele dzieci znalazło uśmiech i siłę by przezwyciężyć chorobę. To dzięki „Herosom” polskie oddziały onkologiczne zyskały sprzęt niezbędny do ratowania maluchów. Wierzymy, że dzięki Wam uda nam się wydać tą płytę i sprawić, że ich życie znów nabierze kolorów!

A inicjatywę wspierają: Telewizja TVS, radio Bemowo FM, Portal Talent.pl, Portal Students.pl, Fabryka Zespołów, MM Silesia, portal Media Elite – oficjalni patroni medialni – oraz studio Katofonia Workshop, klub Katofonia, firma MMJ, Act 6 Video Group, Matched School, vloger Cyber Marian i wiele innych.

Ty też możesz pomóc i dać dzieciom nadzieję. Pokażmy Siłę Śląska! Wesprzyjmy marzenia dzieci! Wystarczy wejść na stronę Wspieram.to: https://wspieram.to/402-rapsodia-muzyka-i-pomoc-chorym-dzieciom.html i posłuchać jak gra. Reszta zależy już od nas.

Rapsodię można też znaleźć na Facebooku: https://www.facebook.com/RapsodiaNaFejsie