Ed Banger – francuska wytwórnia muzyczna zdecydowała się na wsparcie artystów tworzących muzykę elektroniczną. Z tej okazji powstał ekskluzywny program radiowy, w którym można usłyszeć utwory rokujących artystów. Pierwsze sety już za nami. Zobacz do kiedy potrwa show. deezerProjekt realizowany jest przez wytwórnię Ed Banger we francuskim Red Bull Studios. Każdego dnia (do soboty) w programie „ED W. RECK RADIO SHOW”. pomiędzy 18:00, a 22:00 prezentowane są sety na live streamingu serwisu Deezer.

Poznaj show
Odpalając radio show można usłyszeć legendarny już na pewno duet Justice oraz Mr Flash’a. Dziś swój muzyczny talent zaprezentuje Sebastian i Cassiusa FM. Piątkowymi gośćmi będą French Fries, DJ z Ameryki Południowej, aktualnie mieszkający w Paryżu i artysta hip-hopowy – Feadz. Show zakończy się w sobotę występami Boston Bun, Busy P i Breakbot.

Cały program udostępniamy wam pod tym adresem ED W. RECK RADIO SHOW

Muzyka&Smart TV
Poza streamingiem wprost ze studia Red Bulla szykują się zmiany w technologii. Już wkrótce posiadacze nowoczesnych telewizorów marki Philips i Panasonic, będą mogli cieszyć się dostępem do ponad 25 milionów utworów muzycznych oferowanych przez serwis streamingowy. W ten sposób Deezer rozszerza ofertę na smart TV, która do tej pory była dostępna dla posiadaczy telewizorów marki LG, Samsung i Toschiba. Chodzi tutaj między innymi o dostępność muzyki w każdym miejscu i o każdej porze. Tak przynajmniej zapowiada Clément Cézard, wiceprezes ds. rozwoju biznesu w Deezer:  „Smart Tv coraz szybciej zajmują centralną pozycję w systemie rozrywki domowej, a w 2013 r. poziom ich sprzedaży sięgnie 87 milionów sztuk. Dzięki partnerskiej współpracy z czołowymi producentami telewizorów, które słyną z wyjątkowych funkcji, możemy zaoferować miłośnikom muzyki dostęp do ulubionych utworów i ponad 25 milionów innych nagrań do odkrycia.”