fbpx

O mnie

Dowiedz się o mnie więcej

Doświadczenie zdobywane latami

Tworzeniem treści zajmuję się od 2012 roku. Przeszedłem drogę od pracy w lokalnej gazecie, przez regionalną rozgłośnie, po ogólnopolską telewizję. Lata pracy utwierdziły mnie w przekonaniu, że właściwie wykorzystane słowo przynosi ogromne korzyści.

 

Moi klienci to agencje reklamowe, firmy SEO, dziennikarze i indywidualni przedsiębiorcy. Wspólnie tworzymy i publikujemy treści, promując marki, produkty oraz usługi rozpoznawalne w Polsce i za granicą.

Jestem częścią zespołu Redelement.pl, w którym odpowiadam za Content Marketing. Zajmuje się tworzeniem treści, jej redakcją i korektą oraz optymalizacją. Wszystko po to, by teksty wychodzące spod naszego szyldu, były widoczne na pierwszej stronie wyników wyszukiwania.

 

Pracuję nad doborem odpowiednich tematów oraz słów kluczowych. Obsługujemy klientów z różnych branż, dlatego jesteśmy w stanie doradzić przedsiębiorcom zarówno w handlu, jak i usłudze.

Loga

Trustworthy partner

We have been working with Piotr for several years. Piotr is a trustworthy partner when it comes to projects for the Polish market. Whether keyword and content strategies or copywriting and optimization, Piotr always delivers the best quality.

Polecam współpracę

Piotrek bardzo solidnie i rzetelnie podchodzi do pisania artykułów. Bardzo terminowo wywiązuje się z zobowiązań, które na niego się nakłada. Artykuły są dobrze napisane i merytoryczne – widać profesjonalne podejście do copywritingu. Polecam współprace z Piotrem przy tworzeniu treści wszelakich.

Excelent cooperation

Cooperation with Piotr is excelent. He always does things on time, he doesnt only do things what i say, but even more. He is very proactive, he tries to advice me how to do it even better, which is what i really appreciate. You can see he is into it, he likes working on it. He cares how the project goes and how to do it the best. I am very happy to work with him, I’ve even recommended him to my colleague, who also needed a person who would manage the Polish market.

Wszystko OK

Piotr pisał dla nas artykuły na portale oraz tworzył teksty na strony www. Całość została zrealizowana w terminie i zgodnie z naszymi wytycznymi. Warto skorzystać, gdy potrzebujemy wartościowej treści zarówno na portale, blogi, jak i pod SEO. Otwarty umysł i pasja Piotra sprawiają, że teksty są merytoryczne i lekko się je czyta.

silesia-sem logo
Artur Strzelecki, Silesiasem.pl

Stała współpraca

Z Piotrem mam przyjemność współpracować już od kilku lat. Do tej pory realizował dla naszej agencji kampanie marketingu szeptanego oraz kilka zleceń dotyczących stworzenia profesjonalnych tekstów na strony internetowe. Wszystkie projekty zostały zrealizowane według naszych wskazówek, terminowo, a jakość nie pozostawiała nic do życzenia.

Otwartość i terminowość

Pomysłowość, otwartość i terminowość to trzy słowa jakimi mogę opisać Piotra. Stale współpracujemy nad kolejnymi projektami, a końca nie widać. Polecam do współpracy wszystkim, którzy szukają copywritera z doświadczeniem.

content-line logo
Mateusz Dela, Contentline.pl

Wykonane perfekcyjnie

Ogólnie rzecz biorąc, to z reguły jestem źle nastawiony do aktywnego zlecania jakichkolwiek zadań na zewnątrz. Od reguły musi być oczywiście wyjątek, jakim jest Pan Piotr. Zlecone zadania są zawsze wykonywane w terminie i z należytą starannością. Kontakt z Panem Piotrem w moim przypadku sprowadza się do zlecenia, odebrania zlecenia i opłacenia faktury. Zatem mogę jasno zapewnić, że każde zadanie jakie zleciłem, zostało wykonane perfekcyjnie do tego stopnia, że dzięki wiedzy i kreatywności Pana Piotra, nie było żadnej potrzeby zmian lub poprawek.

mateuszmarkiel logo
Mateusz Markiel, Markiel.eu