W najbliższą sobotę w Parku Wolności Muzeum Powstania Warszawskiego, odbędzie się wyjątkowy koncert. Zespół Lao Che zagra ku pamięci uczestników Powstania 1944 r. Są dwa sposoby na to, by wziąć udział w tym niezwykle ważnym wydarzeniu. Przyjść osobiście lub śledzić relację w Internecie. A gdzie?

Punktualnie o 21.00 w Parku Wolności, z okazji 69. rocznicy Powstania Warszawskiego, odbędzie się wyjątkowy koncert zespołu Lao Che. Grupa wystąpi z materiałem zatytułowanym „Powstanie Warszawskie”, nagranym w 2005 r.

Koncert będzie streamowany także na żywo w Deezer od godz. 21.00 na: http://bit.ly/Dzr1944.

Na pierwszy zarejestrowany występ Lao Che w niezwykłej scenerii Parku Wolności, siedem lat temu przyszło kilka tysięcy ludzi. Wśród nich nie zabrakło samych powstańców. Sobotni koncert będzie jednak całkowicie odmienny. Ostrej muzyce pozbawionej zadęcia towarzyszyć będzie niepowtarzalna oprawa wizualna w postaci mappingu architektonicznego 3D. To nada nowy wymiar spojrzeniu na wydarzenia z sierpnia 1944.

Imponująca forma, jaką dzięki mappingowi przybierze całe widowisko, zadziwi
z pewnością wszystkich zgromadzonych w Parku Wolności, a także przed ekranami komputerów.

Cały koncert ze znakomitą oprawą wizualną będzie można zobaczyć już 27.07, o godz.  21.00 w Deezer: http://bit.ly/Dzr1944.