W najbliższy piątek jedenastu specjalistów zakresu pozycjonowania i optymalizacji stron pojawi się w Katowicach. Wszystko z okazji festiwalu SEO, który w katowickim rondzie sztuki organizowany jest po raz pierwszy. Uczestnicy będą mieli okazję poznać między innymi tajniki dobrej współpracy z klientem, o których opowiedzą eksperci z całej Polski. Wstęp na to wydarzenie jest bezpłatny, a początek już 14 czerwca o 17 w Rondzie Sztuki.

W programie zaplanowano tematy związane z „dobrymi praktykami w optymalizacji stron docelowych”. Dwa tematy będą ściśle techniczne i pomogą nam zrozumieć „jak Google wykrywa zaplecze pozycjonerów oraz jak chronić siebie i swoich klientów”.  Pojawią się także „różnice w wynikach wyszukiwania spowodowane wprowadzeniem Google Global Cache”. Nie zabraknie tak ważnej kwestii jak „schemat działań i wykorzystywane narzędzia do link buildingu relacyjnego w oparciu o case study”.

Przygotowano wystąpienia dotyczące usług oferowanych przez Google. Dzięki temu dowiemy się jak jeszcze lepiej „wykorzystać mapy w celach pozycjonowania” oraz jak ustawić „raport niestandardowy i panel na potrzeby SEO w Google Analytics”.  „Pozycjonowanie lokalne – coraz bardziej powszechne” – to przedstawienie obecnej sytuacji.

Wśród prezentacji są pojawi się też kilka uwag dotyczących współpracy firm pozycjonujących z klientami. Zobaczymy jak wyglądają „umowy na pozycjonowanie i jakie są modele rozliczeniowe” oraz dwa możliwe warianty prowadzenia współpracy z klientem, czyli gdy „klient jest zadowolony i wszystko działa” oraz „kto ponosi odpowiedzialność za fatalne skutki pozycjonowania”.

Szukasz osoby, która stworzy teksty na Twoją stronę www? Postaw na seo copywriting, napisz kontakt@piotrpolok.pl lub zadzwoń 503 770 447

Festiwal SEO i jego pierwsza edycja w Katowicach to unikalne wydarzenie w skali naszego kraju, na którym musisz być. Zapraszamy w piątek 14 czerwca na godzinę 17:00 do Oko Miasta w Rondzie Sztuki w samym sercu Katowic, obok Spodka.

Lista prelegentów
Karol Dziedzic (Kraków)
Radek Kubera (Warszawa)
Jarosław Miszczak(Łódź)
Robert Niechciał (Kraków)
Michał Makaruk (Łódz)
Jakub Makaruk (Łódź)
Damian Sałkowski (Warszawa)
Cezary Glijer (Warszawa)
Sławomir Chojnacki (Katowice)
Grzegorz Skiera (Katowice)
Artur Strzelecki(Katowice)

Od godziny 21:00 rozpoczyna się After Party, którego centralne miejsce to ulica Mariacka w Katowicach.

Źródło: www.silesiasem.pl