Skip to main content

Prowadzisz swoją firmę, ale brakuje Ci czasu na skuteczne działania marketingowe? Oddeleguj mi część swoich obowiązków. Stworzę dla Ciebie wartościowe, unikalne i zoptymalizowane treści, które pomogą dotrzeć do nowych odbiorców. Pozwolą też zbudować pozycję marki oraz zwiększyć jej rozpoznawalność. Copywriting Sosnowiec to kompleksowe doradztwo marketingowe, ale też szereg licznych działań, które będą rozwijać Twój biznes.

Posłuchaj podcastu „O reklamie w internecie: dla kogo, za ile i po co?”:

Copywriter
z Sosnowca

Zapytaj o ofertę

Pomogę w optymalizacji Twojej strony internetowej. stworzę opisy produktów i usług, by te były informatywne, interesujące i zarazem odpowiednio skonstruowane pod kątem wyszukiwarki. Napiszę dla Ciebie merytoryczne i ciekawe wpisy na blog, posty na social media, artykuły wizerunkowe i sponsorowane. Udzielę wsparcia i podzielę się moim doświadczeniem w zakresie kampanii reklamowych w internecie oraz w outdoorze.

Zapisz się do newslettera

  Copywriter
  Sosnowiec

  Zapytaj o ofertę

  Dlaczego copywriter Sosnowiec to osoba, której potrzebuje Twoja firma? Jako specjalista w swojej dziedzinie możesz skupić się na działaniach związanych z prowadzeniem przedsiębiorstwa i wcale nie musisz mieć doświadczenia marketingowego bądź też czasu na osobiste zajęcie się tą kwestią.

  Co więcej, nie musisz też zatrudniać na etat marketingowca! Zdecyduj się na outsourcing i oddeleguj mi część lub całość działań związanych z promocją Twojego brandu, pozyskiwaniem nowych klientów, optymalizacją strony internetowej czy po prostu tworzeniem tekstów na potrzeby Twojego przedsiębiorstwa!

  Posiadam wieloletnie doświadczenie jako copywriter Sosnowiec i tworzę kampanie dla klientów z różnych branż – m.in. modowej, motoryzacyjnej, medycznej, kosmetycznej czy sportowej. W trakcie współpracy cenię sobie wsparcie merytoryczne klienta, wykonuję szczegółowy research i dopasowuję treści do grup odbiorców oraz medium, w którym się znajdą.

  W związku z tym, bez względu na sektor działalności Twojego biznesu czy też tematykę tekstów, które chcesz mi zlecić – będę w stanie pomóc. Co więcej, zaoferuję unikalne, ciekawe i angażujące treści na najwyższym poziomie, przekładające się na wysoką konwersję.

  Copywriting
  Sosnowiec

  Zapytaj o ofertę

  Copywriting Sosnowiec to wieloetapowy proces tworzenia treści. Każdy z nich jest niezwykle ważny i nie może być pominięty, aby teksty były dobre i jakościowe. Naszą współpracę rozpoczynam więc od poznania Twojej firmy i jej strategii marketingowej. Na podstawie uzyskanych informacji, poznania Twoich potrzeb i wymagań, ustalimy zasady i zakres prowadzonych działań.

  Zanim stworzę content, poproszę Cię o brief, który będzie wypadkową do researchu i napisania zoptymalizowanych, dobrych i interesujących treści. Te będą uwzględniały specyfikę grupy docelowej, kulturę organizacyjną Twojej firmy oraz medium, w którym zostaną opublikowane. Zanim jednak do tego etapu dojdzie, otrzymasz teksty do akceptacji, a ja w wyniku ewentualnych sugestii i uwag je poprawię – tak, abyś był w pełni usatysfakcjonowany z rezultatu.

  Decydując się na copywriting Sosnowiec zyskasz całą gamę korzyści:

  • profesjonalne doradztwo w zakresie marketingu internetowego;
  • oryginalne pomysły na kampanie angażujące odbiorców;
  • unikalne teksty wysokiej jakości, dopasowane do medium i grupy docelowej;
  • wszechstronne działania w zakresie pozycjonowania strony internetowej Twojej firmy;
  • oszczędność czasu;
  • kompleksową obsługę;
  • gwarancję terminowości;
  • i wiele innych, o których przekonasz się w trakcie naszej współpracy!

  Copywriter
  w Sosnowcu

  Zapytaj o ofertę

  Posiadam doświadczenie jako copywriter w Sosnowcu, ale prowadzę także działania na rzecz klientów w całym kraju i poza nim. Chcesz pozycjonować swoją stronę w innym mieście, zrobić ogólnopolską kampanię albo po prostu tworzyć content dla szerokiego grona odbiorców?

  W takim razie sprawdź copywriting Krakówcopywriting Wrocławcopywriting Katowice lub od razu skontaktuj się ze mną! Bez względu na wybraną lokalizację, z pewnością będę mógł pomóc!

  Decydując się na współpracę ze mną otrzymujesz kompleksową pomoc na każdym jej etapie. Począwszy od omówienia strategii, przez dobór słów kluczowych, przygotowanie i zoptymalizowanie tekstu, aż po jego publikację w wybranym medium.

  Copywriting Sosnowiec to różne warianty współpracy. Od długofalowej i kompleksowej, przez zlecenia doraźne (np. przy przygotowaniu bieżącej kampanii czy korekcie i optymalizacji dostarczonych przez Ciebie treści).

  Na blogu