Jedna z najbardziej znanych grup sceny elektro-house, włoskie trio – The Bloody Beetroots –powraca z nowym, długo zapowiadanym krążkiem. Album „Hide” od dziś dostępny. Gdzie? 

Od dziś w serwisie Deezer dostępna jest najnowsza studyjna płyta włoskiego kolektywu The Bloody Beetroots pt. „Hide”: http://smarturl.it/bbeetrootswwpr01.

Jak zapewnia lider formacji, Bob Cornelius, nowy album to najlepszy i najbardziej zaskakujący krążek w dotychczasowej karierze grupy. To harmonijna kompozycja 15 kawałków, na których gościnnie wystąpiły największe gwiazdy, jak chociażby sir Paul McCartney czy grupa Youth.

Inspiracją do stworzenia płyty  były utwory m.in.: legendarnej grupy Massive Attack, Elvisa Presley’a, AC/DC, a także utwór „Ave Maria”.

The Bloody Beetroots są doskonale znani polskiej publiczności. Zespół ukrywający się podczas koncertów za charakterystycznymi maskami Venoma z komiksów Marvella, zagrał m.in. podczas festiwalu Selector czy ubiegłorocznego Freeform Festival.

Oficjalna premiera płyty przewidziana jest na 17 września br. Już dziś najnowszego albumu możesz posłuchać na Deezer: http://smarturl.it/bbeetrootswwpr01.