heinekenPrzed nami ostatnia walka z serii 1/8 finału piłkarskiej ligi mistrzów. Dziś pojedynek drużyn, z którymi nawet bukmacherzy miewają problemy. Bowiem ilu ekspertów tyle opinii, a mecz meczowi nierówny. FC Barcelona na własnym stadionie podejmie Manchester City, a Juventus Turyn będzie gościem Borussi Dortumund. O 20:45 na zabrzmią gwizdki arbitrów, a z gardeł tysięcy kibiców wydobędzie się głośny doping.

FC Barcelona – Manchester City

Przed Manchesterem City trudne zadanie. Angielski zespół musi strzelić dwie bramki, by przejść do kolejnej fazy Ligi Mistrzów. Czy to możliwe i osiągalne? Mówi się, że dopóki piłka w grze wszystko się może zdarzyć. Mimo wszystko faworytem jest Barcelona. Katalończycy grają u siebie, co bardzo korzystnie wpływa na ich formę oraz samopoczucie. Tego nie można powiedzieć  ekipie z City. W ostatniej kolejce Premier League przegrali z Burnely (ze strefy spadkowej) 1:0.

Szukasz copywritera? Chcesz zlecić seo copywriting? Napisz: kontakt@piotrpolok.pl lub zadzwoń 503 770 447

Borussia Dortmund – Juventus Turyn

W pierwszym meczu lepsi okazali się piłkarze „starej damy” wygrywając u siebie z Borussią 2:1. Dzisiejszy wieczór w Niemczech będzie pełen emocji, bo obie drużyny mają o co walczyć. Ta skromna zaliczka Włochów i apetyt Niemców mogą spowodować, że zobaczymy prawdziwą sportową wojnę. W barwach Borussi na pewno nie będzie dziś Piszczka oraz Grosskreutz’a. W drużynie z Turynu nie zagra Cáceres, Marrone, Sturaro i De Ceglie.

Oglądaj i wygrywaj jak mistrz dzięki #ChampionTheMatch

Przez całe 90 minut spotkania kibicie mają szansę komentowania wydarzenia na stronie liga.heineken.pl wraz z Jerzym Dudkiem, który cały czas jest na czacie. Wszystkie wpisy wyświetlać będą się na stronie oraz pod  #ChampionTheMatch na Twitterze. Jednak  emocje są ogromne nie tylko przez to co dzieje się na boisku.W trakcie meczu na stronie co minutę losowany jest zwycięzca, do którego trafia keg piw, a co 10 minut każdy uczestnik ma szansę na zdobycie konsoli Play Station 4. Jak to zrobić? Wystarczy wpisać kod spod z butelki lub zawleczki spod puszki piwa Heineken. Otwórz piwo i walcz o nagrody!